Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piaggio X9 zapala i po chwili gaśnie

sebastianmast 31 Aug 2014 12:31 2751 10
    sebastianmast
    Level 8  
    Posiadam Piaggio X9, niestety pewnego razu, kiedy jechałem zgasł mi już prawie przy zatrzymaniu się, odczekałem chwile i odpalił, tyle że już jak stawałem na światłch musiałem trzymać gaz i hamulec żeby nie zgasł.

Ostatnio nasączyłem filtr paliwa i czyściłem gażnik, odpaliłem i było ok ale rozgrzał się, miałem 80km/h i zgasł podczas jazdy.

Na obecną chwilę odpala i po 3sekundach gaśnie. Czasami tylko potrafi chodzić dłużej ale jak dodaje gazu to gasnie, nie może wejść w obroty. Swieca ma iskre. filitr paliwa ma przelot, filtr powietrza też wygląda ok. Jeśli źle dodałem temat to przepraszam.
    User removed account
    User removed account  
    sebastianmast
    Level 8  
    2000r Immobiliser jest, pompa przepuszcza paliwo bo gdy odczepie od gażnika i go odpalam paliwo przepływa. Dodam jeszcze ze nie zawsze chce odpalić
    User removed account
    User removed account  
    sebastianmast
    Level 8  
    gdy kręce i nawet nie chce odpalić paliwo leci ciągle, tak jak przy odpalonym. Gdy przekręce tylko zapłon bez rozrusznika wtedy nic nie leci
    User removed account
    User removed account  
    sebastianmast
    Level 8  
    a czy możliwe, że jest uszkodzony tłok ? Wydaje mi się też że przy większej temperaturze słabiej odpala,tak miałem jak mi zgasł przy 80, dopiero odpalił jak temp. spadła praktycznie do zera
    User removed account
    User removed account  
    sebastianmast
    Level 8  
    ogólnie gaśnie od razu ale wtedy temperatura było na ok35% czyli w normie zazwyczaj miałem do połowy, wentylator się nie włączył wtedy, chyba za mała temperatura
    User removed account
    User removed account  
    sebastianmast
    Level 8  
    Rozrusznik chodzi bardzo dobrze i na zimnym i na ciepłym, płynnie i bez przerywania. Dodam jeszcze że nie widzę żeby jaki kolwiek kabelek z prądem dochodził do pompki ale nie widzę też gdzie by coś podłączyć