Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault scenic świeci się kontrolka świec żarowych brak mocy

31 Sie 2014 15:46 4293 10
  • Poziom 4  
    witam nadal mam problem z tą kontrolką świec nadal traci moc szczególnie jak jest zimny co robić..............???????????????????
  • Moderator Samochody
    krzysiek1313 napisał:
    co robić..............???????????????????

Diagnozować, najpierw odczyt błędów, potem analiza parametrów pracy, zobaczyć co mu brakuje, paliwa, powietrza, doładowania.

Napisz coś więcej o aucie.
  • Poziom 4  
    1.9 dti. 98km komputer pokazuje błąd potencjometra gazu wymieniłem nawet wtyczke i kable, sterownik sprawdzony przez elektryka jest ok, najgorzej jest z rana,
  • Poziom 34  
    Czym czytałeś błędy Clipem ?
  • Poziom 4  
    to elektryk ostatni tak powiedział po podłączeniu pod komputer. a jaki i co za komp.to nie wiem nie znam się w ogóle na tym.....
  • Poziom 34  
    To zapytaj czym podpinał , wiem że w tym aucie uniwersalne testery często wywalają właśnie ten błąd , a nie zmieniałeś czasem rozrządu.
  • Poziom 42  
    Nic nie pytać, tylko oddać do naprawy...
  • Poziom 17  
    krzysiek1313 napisał:
    komputer pokazuje błąd potencjometra gazu
    Podmień.
    krzysiek1313 napisał:
    to elektryk ostatni tak powiedział
    To niech naprawia.
  • Poziom 4  
    powiem tak ; - kupiłem go 2 mc.temu po tygodniu zaczęła się ta awaria .a rozrząd był swieżo zrobiony i mechanik to potwierdził, i tak do dziś zostałem z tym problemem, żaden elektryk ani mechanik nie daje rady .....
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Mistrzu, pojechać do kogoś ogarniętego, naprawi. Twoje auto to nie prom kosmiczny. Zamykam, bo żal czytać.