Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canton dm 50 - Próbuję zrobić schemat ideowy i zrozumieć zasadę działania.

01 Wrz 2014 00:54 1986 9
  • Poziom 23  
    Witam, urządzenie nie uruchamia się, nie świeci dioda stand-by. Odłączyłem sam moduł zasilacza, okazało się że nie daje żadnego napięcia na wyjściu końcowym. Teraz próbuję znaleźć przyczynę, niestety w internecie nie ma żadnego schematu, próbuję zrobić schemat ideowy. Nie za bardzo rozumiem w jaki sposób działa ten zasilacz (prosiłbym o naprowadzenie, doszkolę sie szybko z internetu) Być może ktoś już się z nim spotkał. Nie mam pojęcia gdzie jest początek a gdzie koniec tego transformatora, ta płytka jest zalana jakąś czarną jakby smołą udało mi się trochę jej usunąć ale i tak kiepsko widać.

Canton dm 50 - Próbuję zrobić schemat ideowy i zrozumieć zasadę działania. Canton dm 50 - Próbuję zrobić schemat ideowy i zrozumieć zasadę działania.
    Canton dm 50 - Próbuję zrobić schemat ideowy i zrozumieć zasadę działania. Canton dm 50 - Próbuję zrobić schemat ideowy i zrozumieć zasadę działania.
  • IGE-XAO
  • Użytkownik usunął konto  
  • IGE-XAO
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Snopowiazalka R105-6-7 to po prostu rezystory startowe przetwornicy- układ nim zacznie pracę musi być skądś zasilony :) .Powszechnie jest to stosowane w SMPS .
  • Poziom 23  
    DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERDUSZKA <3

Proszę nie krzyczeć.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    GM
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto