Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Arriva Clone - co źle robię ?

tracer10 01 Wrz 2014 14:57 1263 3
  • #1 01 Wrz 2014 14:57
    tracer10
    Poziom 8  

Witam.
    W końcu mam wszystko co potrzeba, ale oczywiście nic nie idzie tak jak powinno.
    Wiec tak, dokupiłem do mojego pace500 PVR splitter clone+ z 3 kartami i Fergusony arriva link 200.
    Robiłem jak każą instrukcje i lipa.
    Najpierw zaktualizowałem soft Arrivy , potem na wszelki wypadek soft clone+ , wykonałem tak jak piszą w instrukcjach i niby cameleon pracuje w splitterze ok ale karty klienckie nie działają.
    Problemem jest równiez to że nawet jak wkładam cameleona do Pace to i tak muszę się nieźle nakombinować aby załapała [ tu dodam ze bardzo rzadko była wyciągana więc czytnik nie powinien być wyjechany ] a co dopiero o karcie klienckiej clone+.
    Zwyczajnie nie idzie tak jej włożyć aby znikły komunikaty o nieprawidłowym włożeniu tejże.
    Wydaje mi sie ze one są obustronne więc ich ułożenie nie ma znaczenia, chyba że się mylę.
    Powiedzcie co jest nie tak.
    Pozdro

0 3
  • #2 02 Wrz 2014 07:09
    Fotodetektor

Poziom 30  

Zaprogramowałeś karty i serwer?!

0
  • #3 02 Wrz 2014 09:35
    tracer10
    Poziom 8  

Fotodetektor napisał:
    Zaprogramowałeś karty i serwer?!

no własnie
    problem tkwił w tym , że ariva link200 [ jako jedyny dekoder zresztą ] wymaga odznaczenia innego napięcia dla karty klienckiej podczas programowania clone+.
    Cały dzień nie znalazłem w necie info o tym dopiero telefon do sprzedawcy clone+ pomógł.
    Swoją drogą to dziwne z tą Arivą że tak jest.
    Teraz już tylko muszę coś zrobić żeby jakoś przyspieszyć dekodowanie przynajmniej niektórych kanałów.
    Polecają oprogramowanie alternatywne ale nie wiem

0
  • #4 02 Wrz 2014 10:52
    mihal2002
    Poziom 43  

tracer10 napisał:
    Swoją drogą to dziwne z tą Arivą

Ta Ariva to zapomniany bubel w magazynie. Teraz aby odzyskać kasę próbują ją sprzedać.
    Co do Pace to tak mają z odczytem karty. Wymiana w punkcie na wolny od wad, chyba że kupiony bez sensu gdzieś tam.

0