Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki dla gracza... i posiadacza telefonu (bluetooth)

01 Wrz 2014 21:21 969 5
  • Poziom 2  
    Witam. Piszę bo, poszukuję słuchawek bluetooth z mikrofonem, które mi pozwolą na jednoczesne wykorzystanie ich w grach (i słuchaniu muzyki) komputerowych i używanie ich jako słuchawek do smarphone'a. Celowałem w Logitech G930 ale na forum producenta było napisane, że z telefonami (tudzież innymi urządzeniami bluetooth) nie współpracują (oczywiście tak zrozumiałem to co było tam napisane, wystarczy wpisać Logitech g930 smartphone w google i to jest pierwszy link, przynajmniej w moim wypadku).

Jako że mam całkiem duży telefon (Samsung Mega), szukam czegoś co mi pozwoli trzymać telefon np. w kieszeni bez potrzeby wyciągania go. Dodatkowo fajnie by było mieć sprzęt który działa również podczas ładowania (zakładam że mogą mi się rozładować podczas gry). Myślę że to pytanie głównie do osób które mają taki sprzęt bo nie chcę kupić czegoś co mnie zawiedzie w którymś z tych wypadków. Cena powiedzmy 200-400 (propozycje z poza przedziału też byłyby mile widziane).

Pozdrawiam
  • Poziom 36  
    G930 nie współpracują, bo to nie słuchawki Bluetooth. Poza tym, chyba nie do końca wiesz, czego byś chciał, bo G930 gabarytem i kształtem nie są przystosowane do noszenia ich jako zestaw słuchawkowy. Tak naprawdę gry i zestaw słuchawkowy to raczej dwie wykluczające się rzeczy, więc musisz szukać czegoś pomiędzy.
  • Poziom 2  
    O tą rzecz pomiędzy właśnie mi chodzi. Tylko nie chce żeby byly niewygodne i miały dźwięk nastawiony na tylko i wyłącznie zrozumienie drugiej osoby. Nie muszą być małe ale też nie muszą być ogromne. Nie chce poprostu kupować zestawu oddzielnie do komputera i oddzielnie do smartphone'a.
  • Poziom 36  
    To oceń w skali od 1 do 6 na czym jak bardzo Ci zależy:
    1. Gry (jakie? RPG, strzelanki, wyścigi?)
    2. Muzyka
    3. Jako zestaw słuchawkowy
  • Poziom 2  
    Gry:5
    Muzyka (a raczej dzwiek):3
    Zestaw:2

• Poziom 26  
    Korzystniej byłoby kupić prostą słuchawkę do rozmów telefonicznych i oddzielny system słuchawkowy stacjonarny.

Jeśli zaś chcesz walczyć z całością, sprawdź JBL E40 BT Synchros