Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

claas jaguar 695 sl - nie działa detektor

01 Wrz 2014 23:28 4569 8
  • Poziom 9  
    witam mam problem z sieczkarnią claas jaguar 695 sl rozłącza heder lub go wogóle go nie włącza i niewiem w czym problem sprawdzałem przejscia na przewodach i niema zwarć pali bezpieczniki raczej bez przyczyny i za każdym razem w innych okolicznościach spaliła sie ścieżka i sterowniku detektora prosze o jakieś rady morze schematy elektryczne pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 1  
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 9  
    witam 1994-1996 ma jeden sterownik od detekrora w kabinie pod zegarami z prawej strony obok bezpiecników
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 33  
    Jeżeli instalacja jest sprawdzona i jest wszystko w porządku łącznie z peryferiami do niej podłączonymi to pozostaje sterownik. Mogę podjąć się naprawy, jeżeli będzie taka potrzeba.
  • Poziom 9  
    witam czy masz może takie sterowniki na sprzedaż wymianę i jak długo by trwała naprawa i jaki jest rząd kosztów takiej usługi
  • Poziom 9  
    witam czas wrócic do tematu bo sedzon coraz bliżej czy mógłby mi ktoś pomóc i podesłać opis do tego schematu detektora bo nie mam bardzo pomysłu na tą maszynę pozdrawiam