Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Texa Poland
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Monitor LG 22MP55HQ-P - zielone t這 + 'wt這czone' ikony

02 Wrz 2014 02:46 1974 4
  • Poziom 6  
    Witam.
    Niedawno zakupi豉m monitor LG 22MP55HQ-P LED IPS 5ms HDMI VGA Full HD. Do tej pory wszystko by這 w porz康ku. Teraz powsta造 trzy problemy:
    1. Ekran lekko 郾ie篡.
    2. Obraz jest lekko zielony.
    3. Po wy陰czeniu okna przegl康arki, czy okna wiadomo軼i mejlowej, zamkni璚iu okna jakiego folderu (itp) na pulpicie odbija mi si to wszystko jak kalka. Po ponownym uruchomieniu komputera dzieje si tak samo. Ponadto, w陰czaj帷 go, na czarnym ekranie pojawia si przezroczysty zrzut tapety. Na pasku zada mam odbite ikony, jak np.: Opera (obok ikony mam drugie logo, ale nieaktywne). Na pewno nie jest to wina karty graficznej (niezintegrowana), bo ma 2 miesi帷e. Zimne luty na pewno te nie s przyczyn (ca造 komputer jest nowy, jak i monitor). Sterowniki 鄉igaj a mi這 i mam w陰czone przyspieszenie sprz皻owe (na wy陰czonym te dzia豉豉m). Pod陰czy豉m monitor do innego komputera i to nic nie da這 (co upewni這 mnie w tym, 瞠 to wina monitora).
    Dodam zdj璚ia, jak to wygl康a, ale z g鏎y przepraszam za jako嗆. Prosz o pomoc.
    Monitor LG 22MP55HQ-P - zielone t這 + 'wt這czone' ikony Monitor LG 22MP55HQ-P - zielone t這 + 'wt這czone' ikony
  • Texa Poland
  • Moderator
    Kolego
    Przy zak豉daniu postu - zapoznaj si z poszczeg鏊nymi dzia豉mi. Dzia "Diagnoza" jest przeznaczony do post闚 diagnostycznych (usterka+naprawa). Temat przenosz do w豉軼iwego dzia逝.
    A teraz odno郾ie usterki.
    Morgif napisa:
    Na pewno nie jest to wina karty graficznej (niezintegrowana), bo ma 2 miesi帷e. Zimne luty na pewno te nie s przyczyn (ca造 komputer jest nowy, jak i monitor). Sterowniki 鄉igaj a mi這 i mam w陰czone przyspieszenie sprz皻owe (na wy陰czonym te dzia豉豉m). Pod陰czy豉m monitor do innego komputera i to nic nie da這 (co upewni這 mnie w tym, 瞠 to wina monitora).
    - super!!! Dokona貫 wszystkiego aby wykluczy inne zewn皻rzne przyczyny.
    Pytanie czy jeszcze podmienia貫 przew鏚 sygna這wy?
    Je郵i monitor nowy, a podmiana przewodu sygna這wego nie zmieni豉 wy鈍ietlanego obrazu, a jak piszesz
    Morgif napisa:
    Niedawno zakupi豉m monitor LG 22MP55HQ-P
    - wi璚 posiada gwarancj. Nie zastanawiaj si - skorzystaj z niej.
  • Texa Poland
  • Poziom 6  
    Dzi瘯uj za przeniesienie.

Przewodu sygna這wego nie podmienia豉m, spr鏏uj.
    Co do gwarancji - zakup by przez allegro i niestety nie ma piecz徠ki sprzedawcy. Nieco obawiam si, czy serwisanci przyjm monitor.
  • Moderator
    Nie wiem czy dokonywa貫 zakupu w firmie czy od osoby prywatnej zawsze masz prawo zwrotu. Ale to ju nie jest miejsce na takie dywagacje.
  • Poziom 6  
    Monitor wys豉豉m na adres podany mi na infolinii. W ci庵u 3 dni mia豉m go z powrotem -wszystko jest w porz康ku.
    Okaza這 si, 瞠 potrzebna by豉 wymiana modu逝 LED - czyli usterka jedna na tysi帷, hehe. :D Koszt naprawy nie jest zbyt wielki, gdyby mia這 si to robi samemu, ale utrata gwarancji mnie w 瘸dnym razie nie kusi. Nie musia豉m p豉ci za przesy趾 (kurier by bardziej zdziwiony ode mnie :D).

Temat do zamkni璚ia.