Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

władimirec t25 - Mało mocy

02 Wrz 2014 11:12 2595 4
  • Poziom 12  
    Witam, odkąd kupiłem ten ciągnik to brakuje mi mocy. Bardzo chętnie zrobiłbym ten remont tylko, że nie wiem czy jest sens wydawać tą kasę, bo wygląda to tak. Zero jakichkolwiek wycieków, ciśnienie pokazuje dobre, trochę kopci ale nie za specjalnie, na wolnych obrotach tych nierównych kopci na czarno, po dodaniu gazu jak wchodzi na te obroty to też puści dymek, a jak cały czas jest na równych obrotach wysokich czy niskich to jest taki niebieskawy dymek. Generalnie to stary diesel więc chyb a tak musi być, jedynie na wolnych kopci chyba ciut za mocno. Z odmy raczej nie leci dym, chyba, że się zagrzeje to też lekki taki niebieskawy. Generalnie Silnik bardzo słabo się nagrzewa, 60 stopni to góra i to jak pochodzi z dwie godziny, czujnik oleju wymieniłem. Odpala pięknie, pół obrotu i już zaskakuje, rozrusznik lekko staje po puszczeniu odprężnika, ale to chyba wina akumulatorów. Spala ok 1,5 litra oleju na rok. Nie radzi sobie z kultywatorem i orką, ale nigdy nie gasi tylko schodzi z obrotów i już nie może na nie wejść tylko tak pyka, albo zaczyna się kopać. Jak jest lekko z górki, albo równo to idzie, ale lekko pod górkę i momentalnie spada z obrotów. Może ten ciągnik po prostu nie nadaje się do orki u mnie ? 4 klasa, ale podobno ziemia nie jest za ciężka.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Samochody
    Ciśnienie bardzo dobre, to znaczy jakie? Ustawienie wtrysków, samej pompy, itp. Albo kup sobie C360. Chcesz sam nie wiadomo co, najlepiej pewnie żeby w sumie ogrodniczy ciągniczek pewnie 3 skiby pociągnął - na wąziutkich oponach, przy niewielkiej masie własnej i nie za mocnym dwudziestoparokonnym silniczkiem.
  • Poziom 29  
    Nie dopuszczaj by pracował na tych wolnych nierównych obrotach, ma pracować równo. Inaczej zatrzesz go, albo urwiesz wał.
    Filtry paliwa(wszystkie 3) i powietrza wymienione?
    Który to rok?
    Jak nie masz obciążników, a ma za ciężko to powinien się kopać a nie silnik schodzić z obrotów.
  • Poziom 12  
    Dam ci dobro rade odkręć pompe i wtryski i zawiez do fachowca króry sprawdzi ci wszystko na stole podłączy wszystko i będzie wiedzial. Jeżeli będzie wszystko dobrze to zaplacisz tylko za sprawdzenie ja tak zrobiłem i mam swięty spokój. Chodzi jak zegarek