Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Master - MASTER i DDT200 instrukcja

02 Wrz 2014 20:09 2259 6
  • Poziom 10  
    Hej mam pytanie poszukuję instrukcji albo najlepiej porady kogoś kto pracował na DDT2000 potrzebuję zrobić korektę przebiegu w Renault Master i mówię na wejściu

kupiłem silnik od Espace z UK z przebiegiem 150 tyś , poza tym wymieniłem kompletne zawieszenie włącznie z maglownicą oraz skrzynią biegów wszystko jest po prostu nowe

na starym silniku przelatałem 550 tyś a niedługo zbliża się przegląd więc wolę mieć wbite że jest tam 200 tyś a nie 600

Chodzi mi o to że ma kabel kupiłem na allegro i DDT2000 też już mam na PC tylko chodzi mi w jaką zakładkę wejść by to zrobić korektę

Proszę o pomoc , za porady w stylu jest handlarzem robi to by sprzedać auto !! NIE jestem handlarzem , i jest to zgodne z prawdą

Renault Master 2,2 dci

Pozdrawiam
    Moderowany przez serwisantscani1:

Regulamin wewnętrzny działu.

• Poziom 17  
    Na szczęście ci się nie uda
  • Poziom 10  
    kawajo czemu na szczęście!! widzę typowe zachowanie , jak pies ogrodnika

Pewnie masz problemy z czytaniem wróć z mamusią bo pisałem wyraźnie że nie jestem handlarzem
    Moderowany przez serwisantscani1:

3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

• Poziom 42  
    Adrik66 napisał:
    jak pies ogrodnika

Ty robisz to samo...
    Sam zarabiasz, to daj innym....zleć usługę

A tak na marginesie, to tym DDT nic nie zdziałasz...
  • Poziom 17  
    autoas napisał:
    .zleć usługę
    to się oszustwo nazywa i już jest karalne
  • Poziom 10  
    kolego nie mów że działam jak pies ogrodnika , wpakowałem 2 tyś na samą skrzynie 5 tyś na silnik nie mówię o zawieszeniu to chciałbym na tym przyoszczędzić ale dobrze że mówisz że się nie da to nic pojadę do czarodzieja niech on to wykona

Dzięki i Pozdrawiam