Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Siemens IQ500 WM14Q441 symbol układu scalonego bądź schemad układu

03 Wrz 2014 04:21 3240 2
 • Poziom 1  
  Dzień dobry.
  Zwracam się z ogromną prośbą odnośnie informacji o symbolu największego układu scalonego na tej płycie. Poszukuję wszędzie na internecie planu układu i nie potrafię sobie poradzić. Wynajmujemy mieszkanie, pralki znajdują się na małym podeście w piwnicy. Podczas wirowania nasza pralka wysunęła się do przodu i spadła na ziemię wyrywając cały kran z wodą. Do panelu sterującego dostała się woda i po ponownym włączeniu pralki,kropla wody na jednym ze wtyczek dochodzących do płyty spowodowała zwarcie rozsadzając jeden układ scalony.

  Gwarancja umywa ręcę, wynajmujący również i musimy na własny koszt naprawić pralkę. Natomiast 5 osobowa rodzina bez pralki to już jest problem. Miejsce i układ scalony są widoczne za załączonym zdjęciu. Są to okolice samego środka całej płyty. Po rozsadzenieu układu zostały symbole:
  .....65
  ....L OP
  .....16X01
  Chciałbym wymienić ten układ i uruchomić pralkę. Wszelaka informacja będzie nam bardzo pomocna. Z góry dziękuję za ewentualną fatygę i informację.
  Pralka Siemens IQ500 WM14Q441 symbol układu scalonego bądź schemad układu Pralka Siemens IQ500 WM14Q441 symbol układu scalonego bądź schemad układu
 • SterControl
 • Poziom 1  
  Witam
  Poradzil pan sobie z tym modułem. Wczoraj stalo mi sie dokladnie to samo. Nie widac jaki to moduł.
 • SterControl
 • Poziom 1  
  Witam

  Akurat przerabiam ten temat. Układ scalony na zdjęciu to ICE2A165