Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

B&S - Jaką kosiarkę do 1000 zł ?

03 Wrz 2014 11:21 2418 2
  • Poziom 20  
    Witam chcę zakupić kosiarkę dość mocną gdyż mam co roku mega dużą powierzchnie do koszenie . Na kosiarkę chcę przeznaczyć maksymalnie 1000 zł . Spalinowa i na silniku najlepiej b&s . Do koszenia mam ok 5000m co ok tygodnia .
    Mam już jeden typ : http://allegro.pl/nac-kosiarka-spalinowa-naped-6-75km-s511vhy-x-b-i4556256269.html
    Co wy na to ?
  • Poziom 24  
    Też mam dużą działkę i kilka lat temu kupiłem kosiarkę z silnikiem B&S 625, szerokość koszenia 50cm. Kosiarka spokojnie daje radę, tylko ja miałem już dość chodzenia za nią, kilka godzin bez przerwy, albo przez dwa dni po trochę... Gdy trawa przerośnie (to zaczyna się problem, bo kosiarka się zapycha), więc trzeba regularnie co kilka dni kosić. Jeśli oczywiście pogoda sprzyja. W końcu dojrzałem do zakupu traktorka (używanego) i na koszenie co tydzień poświęcam max. 2 godziny.
    Wiem, wiem, za 1000zł nie kupisz sprzętu w dobrym stanie, ale takie są moje doświadczenia z dużą działką (40ar.) i taką kosiarką.
  • Poziom 23  
    W tej kwocie.... ale może coś takiego, jeszcze tego nie serwisowałem ale wykonanie dosyć solidne. Hecht 5484 SXE. Wiadomo że to z za wielkiej wody. Jeszcze są kosiarki z silnikiem subaru, ale brak mi wiedzy z ich żywotnością.