Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z rejestratorem - Podłączenie klawiatury sterującej do rejestratora

czarnk 03 Wrz 2014 13:01 876 8
  • #1 03 Wrz 2014 13:01
    czarnk
    Poziom 8  

Witam,
    mam problem z podłączeniem klawiatury sterującej do rejestratora. Mam klawiaturę KT-707, podłączyłem ją za pomocą rs-485 do rejestratora, gdzie mam podłączone 16 kamer. Chciałbym się tylko pomiędzy nimi przełączać, nie chce korzystać z dodatkowych opcji typu - sterowanie kamerami. Czy ta klawiatura sterująca obsługuje w ogóle rejestrator ? Czy tylko kamery ?

0 8
  • #2 03 Wrz 2014 13:10
    Korgoth
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne

"Maybe"
    Tak powiedziała magiczna kula:
    http://www.ask8ball.net/

A na serio - jaki to rejestrator? Pytałeś może w miejscu gdzie kupiłeś klawiaturę?

0
  • #3 03 Wrz 2014 13:28
    czarnk
    Poziom 8  

Model rejestratora: VTV-N-3104/08/16-IP, klawiatura miała współpracować, ale po podłączeniu tego mam wątpliwości, czy może być ona podłączona do rejestratora czy bezpośrednio do kamer.

0
  • #4 03 Wrz 2014 15:50
    treborsz
    specjalista-kamery przemysłowe

czarnk napisał:
    Mam klawiaturę KT-707, podłączyłem ją za pomocą rs-485 do rejestratora (...). Model rejestratora: VTV-N-3104/08/16-IP. (...) Czy ta klawiatura sterująca obsługuje w ogóle rejestrator?
    Nie

0
  • #5 04 Wrz 2014 09:48
    mikan4
    Poziom 24  

czarnk zadzwoń sobie do dystrybutora w kraju i tam CI powiedzą jaka klawiatura będzie współpracować, napewno nie będzia tak tania jak KT-707, licz ponad 1000 zł za takową (niestety taki sprzęt nigdy nie był tani).

0
  • #6 04 Wrz 2014 19:46
    bemka
    Poziom 15  

Radzę ściągnąć instrukcję obsługi klawiatury, i rejestratora. Aby sterowanie bylo możliwe to dany rejestrator musi obsługiwać klawiaturę a więc mieć współny protokół. Ustawiamy te same adresy oraz tą samą prędkość przesyłu danych, oraz prawidłowe podłączenie RS.

Dodano po 1 [sekundy]:

Radzę ściągnąć instrukcję obsługi klawiatury, i rejestratora. Aby sterowanie bylo możliwe to dany rejestrator musi obsługiwać klawiaturę a więc mieć współny protokół. Ustawiamy te same adresy oraz tą samą prędkość przesyłu danych, oraz prawidłowe podłączenie RS.

0
  • #7 05 Wrz 2014 09:16
    mikan4
    Poziom 24  

bemka to juz kolejny post który czytam i się załamuje....
    W 90% dany rejestrator = dedykowana klawiatura, ta którą ma głównie obsługuje protokoły kamer PTZ.
    Zadzwoń sobie do vidiconu i spytaj o klawiaturę do Twojego rejestratora, mają dość dobrą pomc techniczną, zresztą sami handlowcy powinni od strzału rozwiązać Twój problem :)

0
  • #8 05 Wrz 2014 10:55
    zaskar23
    Poziom 12  

"KLAWIATURA
    STERUJĄCA DO KAMER
    I
    OBROTNIC
    KT-707"

Pierwsze co odczytalem w instrukcji tego urzadzenia. Nie bedzie to gadalo z Twoim rejestratorem.

0
  • #9 14 Gru 2014 11:21
    czarnk
    Poziom 8  

Dziękuje bardzo za odpowiedzi, można zamknąć temat :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo