Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DCP-J4110DW - Control Center Main Process

Gossiaczek 03 Wrz 2014 14:21 1710 0
    Gossiaczek
    Poziom 9  
    Witam.
    Piszę odnośnie urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J4110DW. Chodzi o to, że dzisiaj przestał działać mi skaner. Z rana działał normalnie, ale później przy próbie zeskanowania kolejnego dokumentu niestety nie udało mi się.
    Urządzenie łączy się z laptopem przez WiFi. Widnieje w menadżerze urządzeń. W panelu sterowania również wszystko sprawdzałam i robiłam test skanera i pojawił się komunikat, że urządzenie przeszło testy pomyślnie.
    Odinstalowałam sterownik i zainstalowałam na nowo.
    Po restarcie komputera pojawia się komunikat Program Control Center Main Process przestał działać.
    Zaznaczyłam opcję, żeby windows wyszukał rozwiązanie problemu, ale niestety nic się nie pojawia.
    Odinstalowałam cały program. Wyczyściłam rejestry ccleanerem i zainstalowałam na nowo. Drukarka działa a skaner nie, ale za skaner odpowiedzialny jest ten program control center, a że on nie działa to nie mogę korzystać ze skanera.
    Aha, odinstalowałam też antywirusa, bo myślałam, ze on może blokować ten program, ale jednak nie, bo to nic nie zmieniło.
    Nie wiem co ostatnio się dzieje z moimi komputerami ale wszystko zaczyna się psuć i nie mogę sobie poradzić.
    Jesteście w stanie mi pomóc?? Byłabym wdzięczna.
    System - windows vista.
    Antywirus - avg.
    Pozdrawiam.
    Brother DCP-J4110DW - Control Center Main Process