Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 4S nie działa dotyk po upadku, coś z płytą

03 Wrz 2014 14:45 2028 8
  • Poziom 18  
    Witam, mam taki problem że w iphonie 4s po upadku nie działa mi dotyk pytałem znajomego to mówił że pewnie jakiś mały kawałek elektryki może się odkleił w skutek upadku i żeby to przykleić ale ja nie wiem które to są i proszę was o pomoc.
  • Poziom 21  
    Kolega wróży z fusów czy kuli? :-) Rozkręć telefon, może po prostu odpięła się taśma, miałem nie dawno taki przypadek. By być pewnym że usterka leży po stronie któregoś z układów trzeba podstawić sprawny dotyk i potem ew szukać usterki na płycie.
  • Poziom 18  
    Sprawdziłem z 3 dotykami z czego jeden był lekko pęknięty ale sprawny i nie działa czyli wywróżył z fusów dobrze. A możecie powiedzieć które to części elektryczne za to odpowiadają żeby je przyczepić ?
  • Poziom 20  
    hunter999 napisał:
    Witam, mam taki problem że w iphonie 4s po upadku nie działa mi dotyk pytałem znajomego to mówił że pewnie jakiś mały kawałek elektryki może się odkleił w skutek upadku i żeby to przykleić ale ja nie wiem które to są i proszę was o pomoc.

-jeżeli potwierdzisz moje podejrzenia,iż ten Twoj kolega to jest Wróżbita Maciej,to na pewno sobie poradzicie z takim malutkim problemem ;-)))
  • Poziom 18  
    Problem jest malutki bo mówił że wystarczy rozgrzać to hotem i przyczepić. Tylko nie wiem gdzie ty się znajduję.
  • Poziom 18  
    szczerze to żadne bo nawet nie wiem jak to się konkretnie nazywa i ciężko jest mi to znaleźć