Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stacjonarny DVD odtwarzający MP4

04 Wrz 2014 15:43 1446 3
  • Poziom 4  
    Czytałem wiele postów na temat problemu odtwarzaczy dvd i mp4. Nie znalazłem żadnego wskazania na konkretny model dziś dostępny, najprawdopodobniej źle szukałem. Proszę o wskazówkę, jaki DVD odtworzy mp4 (np. filmik z Youtube - video+dźwięk). Żadnej konwersji, po prostu wkładam płytkę lub pendrive z MP4 i jedziemy.
    Mam sporo materiałów z rozszerzeniem MP4 - nie mam mowy o konwersji.
    Osobiście sprawdziłem Manty starsze i nowsze, Fergusony 880, 890, 580 - niestety.
    Taki np. Ferguson 580 odtworzy obraz, dźwięku nie. Przydałaby się możliwość odtwarzania VCD -te Ferdki to mają, oraz wyjście scart i hdmi. Proszę o odpowiedź z doświadczenia, nie z instrukcji lub opisu hadlowego.
    Jeśli źle sformułowałem wypowiedź lub popełniłem jakieś forumowe faux pas - przepraszam, to mój pierwszy post
  • Poziom 22  
    Coś takiego było w ofercie Fergusona, ale się skończyło:

http://www.ferguson-digital.eu/pl/odtwarzacze-hd/258-ariva-hdplayer-150dvd.html

Pod względem odczytu plików czyta toto wszystko co tylko potrafi zdekodować Realtek RTD1073D. Z własnych obserwacji mogę napisać tylko że nie odtwarza H.265 (ale jak na razie mało co go odtwarza, nawet stacjonarki mają z nim jeszcze problemy), poza tym nigdy nie miałem problemu z odczytem czegokolwiek.

Niestety, urządzenie jest dostępne obecnie jedynie na rynku wtórnym.
  • Poziom 4  
    Niestety, nadal nie mam rozwiązania problemu.