Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon do 1000 zł kupić ?

Luki866 04 Wrz 2014 18:22 1335 4
  • #1 04 Wrz 2014 18:22
    Luki866
    Poziom 2  

Witam, poszukuję telefonu do 1000 zł, daje zestaw pytań z zasad działu.

1. Nowy/używany.
    2. Jaką markę/model preferuję lub używałem do tej pory.
    3. Budowa: standardowy, klapka, rozsuwany.
    4. System operacyjny: symbian, android, windows, inny.
    5. Klawiatura powinna być: standardowa, qwerty, dotykowa.
    6. Wielkość wyświetlacza.
    7. Do czego głównie potrzebny będzie telefon.
    8. Na jakich funkcjach zależy mi najbardziej.
    9. Jakie funkcje są mi całkowicie zbędne lub też mniej ważne.
    10. Warunki/miejsca w których głównie będzie użytkowany telefon.
    11. Założony budżet.
    12. Inne wymagania.

AD1. Nowy
    AD2. Do tej pory używałem LG L7 i był ok ale dupy nie urywał, z tego co na razie sie zorientowałem to najbardziej do gustu przypadał mi Galaxy s4 mini i LG g2 mini
    AD3. Standardowa, smartfon oczywiście ;)
    AD4. Android
    AD5. Dotykowa
    AD6. Żadna konkretna, ale ze względu na moje dość małe dłonie nie więcej niż 5"
    AD7. Codzienne użytkowanie: przeglądanie internetu, smsy/dzwonienie, gry
    AD8. Nic konkretnego, zależy mi przede wszystkim na płynności i szybkości działania
    AD9. Jeśli chodzi o aparat to nie potrzebuje nic wybitnego, wystarczy coś, co pozwoli mi zrobić zdjęcia planu, notatek etc
    AD10. Użytkowanie codzienne czyli praktycznie wszędzie
    AD11. Budżet to 1000zł, ew. 1200 lecz wolałbym się zmieścić w 1000
    AD12. Chciałbym dobrą baterię, która wyrztrzymuje te 2 dni, ale jak wytrzyma jeden cały dzień to nie ma tragedii i jestem to w stanie znieść

Mam nadzieję, że ułatwiłem i ktoś mi pomoże, ponieważ jestem raczej laikiem jeśli chodzi o telefony.
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 05 Wrz 2014 10:58
    azmenn
    Poziom 16  

Jeżeli miałeś do tej pory LG to czemu miałbyś nie zostać dalej przy modelach tego producenta. W tym przedziale cenowym który podałeś świetnym wyborem będą LG L90, LG G2 oraz LG G2 Mini to jeśli chodzi o LG. Jeśli chodzi o Samsung to Grand Neo no i S3 Mini. No a Sony to możliwie fajnym telefonem jest Xperia L, i to chyba tyle z dobrych "ogarnietych" telefonów w tym przedziale cenowym. Moim skromnym zdaniem najlepszą opcją będzie L90, a na drugim miejscu postawiłbym G2.

0
  • #3 05 Wrz 2014 16:00
    Luki866
    Poziom 2  

A co z Xperią M2 i SP, samsungiem s4 mini? One też się spokojnie mieszczą w przedziale, umowę u operatora mam jeszcze na długo więc biorę pod uwagę cenę telefonu nowego ale z allegro bądź jakiegoś sklepu gsm a nie u operatora, bo telefony które podałeś są dużo poniżej limitu, nie lepiej dopłacić?

0
  • #4 05 Wrz 2014 16:19
    azmenn
    Poziom 16  

Dużo poniżej limitu to może tylko S3 Mini i Xperia L, no i odradzam kupna na allegro naprawde, jedynie jeśli już to szukaj tylko autoryzowanego sklepu i wtedy możesz kupować. A jeśli chodzi ci o ten limit to G2 napewno nie jest poniżej, to jest świetny telefon możesz brać bez zastanowienia. S4 Mini, Xperie M2 i SP mowisz? Są lepsze telefony z tej półki, jak już to z Xperii to Xperia Z, Z1.

0
  • #5 06 Wrz 2014 18:33
    siematypie
    Poziom 6  

mam propozycje która odbiega od Twoich wymagań tylko systemem bo zamiast androida jest windows. Jest to nokia lumia 630 dual sim. Cena za nówke na stronie producenta to 660 zł. Telefon posiada 2 sloty na karty sim z czego jeden z umożliwia przesyłanie danych w standardzie HSDPA. Czyli zgodny z regulaminem aero2 nie musiasz bac się o bana. Wyświetlacz 4,5 cala z gorilla glass 3, WI-FI w celu ogarniczenia kosztów za transmisje. Baterie 1830 mAha która wg producenta moze utrzymac telefon z aktywnymi 2 kartami do 25 dni. 4 rdzeniowy procesor 1,2 ghz 512 ramu. 8 GB pamieci plus slot na micro sd do 128 gb. GPS z mapami offline. Aparat 5 mpx. i inne szmery majery pełną specyfikacje masz tutaj nokia.com/pl-pl/produkty/telefony/lumia630-dual-sim/specyfikacje/]NOKIA 630 DUAL SIM

Myśle że telefon godny zainteresowania. Jak zdecydujesz się go kupic to uważaj w salonach naszych ukochanych operatorów ponieważ w kazdym będą Cie zapewniać że go mają. Prawda jest jednak bardziej smutna bo nie jest on dostepny u żadnego operatora. W salonach sprzedawany jest model bez dual sim. posiadajacy 2 rdzeniowy procesor.

0