Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi - odcina zapłon

04 Wrz 2014 22:01 1629 5
  • Poziom 2  
    początkowo wyglądało, że poszła pompa paliwa, ale wymieniona, wymienione zawory paliwa, wymienione BSI i nic. Przez jakiś czas dawało się odpalić na spray i chodził, ale po wymianie BSI zdechło całkiem. Szukam kogoś w okolicy Elbląga lub Trójmiasta, który umiałby coś z tym zrobić.
  • Poziom 15  
    Jak wymieniłeś BSI to chyba trzeba immo dopasować.
  • Poziom 2  
    też tak myślałem, ale chyba mi umiejętności zabrakło i dlatego szukam kogoś w okolicy, kto mógłby to zrobić
  • Poziom 19  
    A czemu bsi zmienione? Jakie cisnienie na listwie CR? Jaka pompa? Jakiej firmy bo byly dwa albo trzy rodzaje.
  • Poziom 2  
    Cały problem polegał na tym, że silnik (po odpaleniu starterem w sprayu) pracował w miarę normalnie. Coś dziwnego działo się z obrotami, nagle spadały i nie dawało się dodać gazu, dlatego wymieniłem pompę w baku, wyczyściłem bak, wymieniłem zawory sterujące podawaniem paliwa i nic. A teraz, po wymianie BSI, najwyraźniej po prostu immo blokuje start. Co nie zmienia faktu, że nawet po dopasowaniu immo będę musiał zapewne dojść, co się działo wcześniej.

• Poziom 19  
    a wtryski sprawdzone najpierw robi się diagnostykę podstawy filtr paliwa,wtryski,pompa itd. zaczynasz od tyłu i robisz sobie koszta