Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes W211 2004r 1.8 kompre - SBC DO WYMIANY CZY MOZE COS INNEGO

maciejjm 05 Wrz 2014 00:37 2079 2
  • #1 05 Wrz 2014 00:37
    maciejjm
    Poziom 1  

witam.mam problem z z mercedesem Eklasa 2004r. 1.8 kompresor .Na filmiku pokazałem co wyskoczyło mi na wyświetlaczu.samochod zatrzymał mi sie zapierwszym razem i po dwudziestu minutach odpaliłem i przejechalem 60kilometrów i problem sie pojawił ponownie ale juz bez mozliwosci ponownej jazdy. ze wzgledu na to ze mieszkam w irlandii i "cieżko" tu o ogarnietych mechaników chce wiedziec na czym stoje. po potpieciu do komputera wystapily błedy; C233D C23BD C223C C22BC C25D4 C235C .
    Po wykasowaniu zostal bład C235C.Błedy oznaczaja brak cisnienia w hamulcach i ze po uruchomieniu auta nie działaj. Chiałbym sie dowiedziec czy jest to koniec pompy czy stary plyn czy moze tylko odpowietrzyc chamulce i czy po odpowietrzeniu musze cos robic pod komputerem. mechanicy tutaj twierdza odrazu ze pompa jest do wymiany. Rozmawiajac przez telefon z człowiekiem z warszawy które te pompy regeneruje zadał mi pytanie czy kasowałem jakies błedy przed tym incydentem.a ze bledy były kasowane stwierdzil ze dlatego mi nie pokazalo na komputerze bledu C249F i trzeba aktywowac licznik pompy za 1000zl
    Z gory dziekuje za cenne wiadomosci w tej sprawie

• #2 10 Sty 2015 18:41
    Kajser
    Poziom 2  

Musisz wymienić pompę lub zregenerować starą

• #3 22 Kwi 2016 20:49
    london2004
    Poziom 19  

Co w pompie zregenerowac by blad o cisnieniu sie nie pojawial? Szczotki wymienione! Cisnienie w akumulatorze 135 bar lecz potrafi spasc do 90 bar i pojawia sie blad cisnienia. mercedes W211 2004r 1.8 kompre - SBC DO WYMIANY CZY MOZE COS INNEGO

Dodano po 3 [minuty]:

Co w pompie zregenerowac by blad o cisnieniu sie nie pojawial? Szczotki wymienione! Cisnienie w akumulatorze 135 bar lecz potrafi spasc do 90 bar i pojawia sie blad cisnienia.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME