Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp DV6960ew jaki ram obsłuży??

05 Wrz 2014 11:22 915 1
  • Poziom 9  
    Witam bardziej doświadczonych kolegów.Mam pytanie dotyczące laptopa Hp DV6960ew.Otóż nigdzie nie mogę znaleźć informacji ile ramu i o jakiej max.częstoliwości obsłuży płyta główna? Ciekawi mnie też na jaki procesor mógłbym wymienić swojego Intela T7300 jeśli chciałbym mocniejszy? Płyta główna to: Quanta 30D2 79.2E,chipset:PM965.Dziekuje z góry za pomoc.
  • Poziom 9  
    Obsługa maksymalnie 4 GB pamięci DDR2.

Co do procesora zależy jaką masz wersje BIOSu.

Version: F.45

Compatibility: Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows Vista Home Premium (32-bit), Microsoft Windows Vista Home Basic (32-bit), Microsoft Windows Vista Business (32-bit), Microsoft Windows Vista Ultimate (32-bit), Microsoft Windows Vista (64-bit), Microsoft Windows Vista Home Basic (64-bit), Microsoft Windows Vista Home Premium (64-bit), Microsoft Windows Vista Business (64-bit), Microsoft Windows Vista Ultimate (64-bit), Microsoft Windows Vista Enterprise (32-bit)

Fix/Enhancement: Adds support for Intel Core 2 Duo Mobile Processors T8100, T8300, T9300, and T9500.
    Fixes issue where the 1394 port may not work after resuming from Standby mode.