Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienia zabezpieczeń internetowych.

06 Wrz 2014 07:34 735 6
  • Poziom 5  
    Witam, mój problem dotyczy wyskakującego komunikatu, który nie pozwala mi otworzyć większości plików exe. Długo szukałem sposobu rozwiązania problemu w internecie, lecz zmiana ustawień opcji internetowych, czy modyfikowanie rejestru nie pomogły. Odblokowywanie pliku i uruchamianie go jako administrator też nie działa. Czytałem, że wpływ na to mogą mięć aktualizacje i należy je usunąć bądź przywrócić system, jednak u mnie problem wystąpił nim zainstalowałem jakiekolwiek aktualizacje, a po ich wgraniu nic się nie zmieniło. Zamierzam znów zrobić format i wgrać windowsa od początku, ale czy naprawdę nikt nie wie co z tym zrobić?
  • Specjalista Sieci, Internet
    Saiyen napisał:
    Zamierzam znów zrobić format i wgrać windowsa od początku,

Do roboty.
  • Poziom 5  
    Interesuje mnie przyczyna wystąpienia problemu, który wymieniłem.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Interesują nasz szczegóły, abyśmy nic nie muisieli się domyślać. Poza tym że masz komputer z windołsem nie wiemy _NIC_.
  • Poziom 5  
    Problem jest już rozwiązany, więc nieważne.
  • Poziom 23  
    Saiyen napisał:

Jasne, po co się rozpisywać, niech inni sami szukają, gdzie jest problem.
  • Poziom 5  
    rwisniewski1 napisał:
    Saiyen napisał:

Jasne, po co się rozpisywać, niech inni sami szukają, gdzie jest problem.

Tak, masz rację przepraszam. Problem rozwiązałem z pomocą użytkownika na innym forum. Przeskanowałem komputer programem OTL i postępowałem zgodnie ze wskazówkami tego użytkownika.

TREŚĆ:

w sekcji LOGON:
    usuń
    CMD File not found: http://extendedunlim...unlimited.org
    NvidiaHostStart c:\users\gala\appdata\local\nvidia corporation\nvsync.exe 2013-11-24 03:07

SCHEDULED TASK:
    Usuń
    \Driver Booster SkipUAC (Gala) Driver Booster IObit c:\program files\iobit\driver booster\driverbooster.exe 2014-06-19 07:24

DRIVERS:
    usuń wpis z File not found

Co do samego błędu - zrób czystą instalację sterowników grafiki.