Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mińsk 125 - Dławi się po dodaniu gazu ? Nowy gaźnik i to samo

Developers 06 Sep 2014 09:35 2271 1
    Developers
    Level 18  
    Witam!

Brat mi załatwił motor za tanie pieniądze 100zł za motor + papiery więc jak za darmo.
    Wymieniałem w nim całe sprzęgło. Odpalił ładnie jak wlałem mu gara i tak jeździłem ledwo co na obroty wchodził, ale gaźnik stary już był rozklekotany zawieszał sie itp.... Kupiłem nowy i po od paleniu normalnie silnik chodzi ale jak dodam gazu to dławi sie aż gaśnie odkręcałem tłumik i dalej to samo, nie ma siły w ogóle. Iskrę ma kręciłem gaźnikiem tak jak pisali ludzie na forum i nic dalej to samo... Na 5 litry wlałem 100-125mixolu iskrę ma, świeca normalna troszkę pod nagarem oleju. Nie mam już pomysłów co może być nie tak... . Nie mam pomysłów co jest nie tak. Świeca nowa, kabel fajka i nic.
    cezars65
    Level 24  
    Sprawdż poprawność ustawienia zapłonu , sprawdż drożność układu wydechowego,czy drożny jest filtr powietrza.Jak możesz to zmierz ciśnienie sprężania . Że tak zapytam gażnik założyłeś fabrycznie nowy??. Wydaje mnie się że dobrze by było zobaczyć co tam w nim z poziomem paliwa , z zaworkem pływaka, to że jak piszesz że jest nowy to nie znaczy że ma dobre nastawy i można go od razu zamontować. Sprawdż jeszcze czy z kranika przy zbiorniku dobrze leci benzyna.Swiece zapłonową masz dobrze dobraną??