Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie

bogdanzieba 06 Sep 2014 14:47 3150 0
    bogdanzieba
    Level 29  
    Witam mam do sprzedania nowy, nigdy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie dekoder Samsung DSB-H370G wraz z dedykowaną kartą kodującą. Niestety ale dekoder nie posiada gwarancji producenta ale udzielam mojej gwarancji 1 miesięcznej. Dekoder tzw. "leżak domowy na lepsze czasy", wiadomo, że jest to najlepszy dekoder od Cyfrowego Polsatu, wystarczy poczytać forum SatKuriera. Sprzedaje to co mam czyli pudełko, dekoder, karta, pilot, okablowanie, instrukcja obsługi.

Wystarczy zadzwonić do Cyfrowego Polsatu podać swoje dane, dane dekodera z kartą i jest zarejestrowany na twoje dane. Na start masz 1 miesiąc pakietu Familijny + Relax Mix, po tym okresie można korzystać nadal jako pre-paid lub podpisać wybraną umowę. Posiadam pismo z Cyfrowego Polsatu informuję ce, że ten dekoder jest niezarejestrowany.

W Warszawie możliwy odbiór osobisty po uprzednim kontakcie, ewentualnie wysyłka w granicach do 20 zł. Cena 200 zł.

Nie wystawiam faktur ani rachunków, ogłoszenie prywatne.

POLECAM, takich dekoderów już nie ma w ofercie Cyfrowego Polsatu.

[Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie [Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie [Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie [Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie [Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie [Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie [Sprzedam] Dekoder Samsung DSB-H370G, nowy nie rejestrowany w Cyfrowym Polsacie

NIEAKTUALNE/SPRZEDANO 21.10.2014 r.
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).