Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Boatian 4t - Nie wchodzi na Obroty Ogien w z Tłumika Iskra w Gazniku

06 Sep 2014 17:11 2775 6
  • Level 7  
    Witam mam Problem z Skuterem Boatian 4t Wymieniłem mu Cylinder z Tłokiem i Głowice wszystko było w komplecie oraz Gaźnik , Skuter ładnie pali ale nie wchodzi na obroty z wydechu leci ogień a w gaźniku widać Iskrę jak się podniesie Membranę.
    Czytałem ze to może być Wina Cewki lecz Sprawdzałem od innego skutera który chodzi i to samo Moduł Kupiłem nowy , Dziwi mnie jednak Fakt ze Tłok na Pozycji T nie jest u Góry tylko na F . ale ustawiłem zapłon według Tłoka do Góry i dopiero odpalił regulowałem Zawory , gaźnik nawet wymieniłem mu Dysze ale nadal to samo co to może być ?? Proszę o Pomoc
  • Level 34  
    Jeżeli kombinowałeś z zapłonem, nie mając o tym pojęcia, to masz efekt. Słyszałeś o kącie wyprzedzenia zapłonu. Poczytaj w literaturze a będzie wszystko jasne. W tajemnicy powiem Ci, że zapłon powinien być przed górnym punktem tłoka ;-)
  • Level 7  
    nic nie kombinowalem tam sciagłem stare czesci i załozylem nowe a zapłon ustawilem tak jak był

Dodano po 44 [minuty]:

Jak przestawie o jedno lub 2 zeby w te czy w te nie pali albo pali na pełnym gazie tu nie bd wina katu zaplonu
  • Level 7  
    Klin na wale był winy gdyż się ściął dzieki za pomoc
  • Level 34  
    To nie klin był winien i nie on się ściął. Jeżeli szukasz winnych to jest nim ten , kto grzebał w silniku ;-). Nigdy nie odpala się silnika, dopóki koło zamachowe(magneto) nie jest porządnie przykręcone.
  • Level 7  
    Magneto ledwo szło odkrecic wiec raczej to nie była wina ze kiedys ktos grzewal tam
  • Level 1