Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G światła zegarów nie działają, włączniki świateł przeciwmgłowych też

06 Wrz 2014 19:23 1335 10
  • Poziom 8  
    Witam, mam duży problem. Chciałem zamienić lampki oryginalne środka mojej Astry G na czerwone ledy. Udało się z zegarami ale z pokrętłem wydawały mi se za słabe. Wpiąłem więc w to małe gniazdko 3 żarówki led i świeciło, zdziwiłem się i wpiąłem czwartą. Wtedy sie stało. Ani pokrętła ani licznik się nie świecą! Włączniki świateł działają ale włączniki przeciwmgłowe (niżej położone) nie działają... w ogóle światła sie nie chcą włączyć : / nie wiem co zepsułem. Zamieniłem wszystko na oryginalne jak było i dalej nie działa. Co mam zrobić?? Jakiś bezpiecznik się spalił czy co? W środku się świeci tylko licznik i kontrolki, prędkościomierz i obrotomierz nie. Jeszcze radio się świeci i lampkiod drzwi. POMOCY!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Nie znam się na tym a na pierwszy rzut oka nic nie widać bo patrzyłem tam pod kierownice. Tylko dwa zamieniałem. Takie bez numerka różowy i niebieski ale dalej nic
  • Poziom 20  
    syrius32 napisał:
    Bezpiecznika w kolorze różowym nie ma.

Zdziwiłbyś się :)
  • Poziom 20  
    syrius32 napisał:
    Różowy to 4A ale w Astrze takiego nie widziałem.

Pisałeś ogólnie że nie ma, nie że w astrze - google poszło w ruch i teraz udajesz że wiedziałeś :)
  • Poziom 8  
    Nie ma co sie tutaj kłócić przecież. Z tym warsztatem to dobry pomysł. Ale konkretnie jakie bezpieczniki to nie wiecie? Ani włączniki świateł przeciwmgłowych ani zegary z pokrętłami nie świecą, nie chcą się włączyć i od nich są tam pod kierownicą jakieś?
  • Poziom 20  
    przemo9605 Twoja specjalizacja to cycki, więc podjedz gdzieś gdzie znają się na bezpiecznikach, a na poważnie to przeglądnij bezpieczniki dokładniej, masz na klapce dokładnie opisaną lokalizację poszczególnych bezpieczników, jak tego nie potrafisz zrobić to jedynie warsztat.
  • Poziom 8  
    Ok. Dzięki. Zobacze

Dodano po 3 [minuty]:

Odezwę się jak sprawdzę

Dodano po 54 [minuty]:

Znalazłem spalony bezpiecznik. Wszystko działa już. Dzieki za pomoc : )