Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa 1.4,1998 - Corsa 1.4, 1998r kontrolka silnika,silnik przerywa,gasnie

patrico1985 07 Wrz 2014 00:56 3894 3
  • #1 07 Wrz 2014 00:56
    patrico1985
    Poziom 2  

Witam serdecznie,mam maly problem w samochodzie ktory niedawno kupilem.
    A więc-przy zapalaniu silnika na zimno ten ze samochód raczej zapala bez problemu,w czasie jazdy zapala sie i po chwili gasnie kontrolka silnika,czasami przerywa na obrotach ale nie zawsze.
    2) Na cieplym silniku jest już problem zapalić silnik,mozna krecic i krecic,albo wogole nie lapie a jak juz zaczyna cos lapac to sie dusi,probuje zlapac ale jednak gasnie. Zapali 9/10 razy w momencie kiedy przy zapalaniu nacisniemy pedał gazu na maxa i damy mu max obroty,kontrolka silnika swieci caly czas przy zapalaniu.
    W trakcie jazdy kiedy stajemy na skrzyżowaniu czasami gasnie lecz nie zawsze,w trasie jazdy na dalsza odleglosc i jednostajnej predkosci niema problemow.W czasie jazdy w miescie kontrolka pokazuje sie i gasnie,czasami przerywajac obroty silnika a czasami nie. Diagnostyka komputerowa nic nie pokazuje.Czy znacie moze drodzy koledzy gdzie moze byc przyczyna problemu,prosze pomozcie-dla mnie mechanika pojazdowa to magia totalna :-), Z góry bardzo dziekuje

2 3
  • #2 07 Wrz 2014 12:19
    tomasz0703
    Poziom 25  

Jak zapala się check to znaczy ze jakieś błędy muszą być trzeba zajżeć w bloki pomiarowe , jak sobie nie poradzisz to podjedz bo widzę że jesteś z Hindenburga .

0
  • #3 07 Wrz 2014 12:27
    patrico1985
    Poziom 2  

czesc,dzieki za zainteresowanie-jak juz wczesniej wspomnialem mechanika pojazdowa to dla mnie magia heh wiec niewiem gdze tego szukac i jak wykonac pomiary. Chętnie bym podjechal ale jestem w Anglii i tutaj mam ten ze samochod,a mechanicy tutaj....bez komentarza...
    Poza tym na ile procent masz pewnosc do tych blokach,czytalem troche na te tematy i duza pisza o czujniku silniczka krokowego

0
  • #4 08 Wrz 2014 22:16
    patrico1985
    Poziom 2  

pomoze ktos?

0