Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory

DjDaniel11 07 Sep 2014 04:30 1845 0
Nazwa.pl
 • #1
  DjDaniel11
  Level 27  
  Zapraszam i przepraszam od razu mówię!
  Tym razem chciałem Ci zaoferować rewelacyjny procesor dźwięku DSP firmy BSS. Postaram się krótko przestawić co ten sprzęt potrafi, choć podejrzewam, że większość z was, będzie go dobrze znała. Od razu chciałem zaznaczyć, że sprzęt jest używany, ale w świetnym stanie i w pełni sprawny. Wartość jego przekracza spokojnie liczbę 3 cyfrową, jednak jedna sztuka leży u mnie nieużywana i się kurzy. Stwierdziłem, że mi dwie wystarczą, a trzecią mogę komuś odsprzedać. Jestem pewny, że nabywca będzie zadowolony z niego tak samo jak ja. Urządzenie zasilane jest wysokowydajną przetwornicą impulsową dzięki czemu może pracować już od 100V i aż do 240V.

  Kto pierwszy ten lepszy, na sprzedaż mam tylko jedną sztukę!

  Cena 800zł !

  Procesor dźwięku SoundWeb 9088 oferuje nam niemalże nieograniczone możliwości konfiguracyjne. Posiada w pełni konfigurowalnych 8 wejść, oraz 8 wyjść analogowych audio i wyjście po skrętce do łączenia procesorów, jak również przesyłania dźwięku pomiędzy nimi.

  [Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory

  Etap I - Dlaczego jednak jest taki uniwersalny?
  Otóż, to co będzie w nim się znajdowało, co będzie robił, i jak będą gniazda połączone ze sobą, zależy tylko i wyłącznie od nas! Przeciągając bloki z katalogu i łącząc za pomocą kresek "budujemy" jego wnętrze, tak jak tylko chcemy. W bibliotece mamy do dyspozycji liczne crossovery, z filtrami nawet 48dB/oct, kompresory, korektory parametryczne, graficzne, linie opóźniające (o sporej ilości ramu :) ), matrixy, a nawet filtry FIR. Oczywiście to jeszcze nie wszystkie moduły, a każdy z nich możemy użyć ile razy chcemy, i w którym miejscu nam się zamarzy. Jedynymi naszymi ograniczeniami jest nasza fantazja oraz moc obliczeniowa procesora.

  Etap II :
  Gdy mamy już "zbudowane" nasze urządzenie, tworzymy sobie własny pulpit przeciągając moduły do drugiego okna, tak jak nas poniesie fantazja. Dodatkowo urządzenie posiada 8 wejść analogowych do sterowania bezpośrednio bez udziału komputera. Możemy do nich podłączyć dip switche, czy potencjometry. Na deser mamy również do dyspozycji 8 wyjść analogowych do sterowania diodami led albo przekaźnikami. Nieraz nie możecie się doprosić dj`ów aby nie grali na przesterze? A co gdyby po pojawieniu się przesteru dj`a odłączał przekaźnik? :)

  PROCESOR DŹWIĘKU / ZWROTNICA :
  Dzięki obszernej bazie modułów, bez problemu urządzenie można zaprogramować na procesor dźwięku, taki sam jak Behringer DCX2496 , T.rack DS2/4 czy driverack PA. Jednak wymienione przeze mnie urządzenia mają jedną wadę. To producent ułożył za nas co mamy w którym miejscu dostępne, jakie korektory, opóźnienia czy filtry. Tutaj wszystko zależy od nas. Potrzebujemy mieć możliwość odwracania fazy, lub przesuwania na któryś wyjściach? Żaden problem!

  ZABEZPIECZENIE DYSKOTEKI:
  Urządzenie ma również świetne zastosowanie w instalacjach stacjonarnych. Typu dyskoteki, gdzie po ustawieniu i odłączeniu komputera, nikt nieproszony nie zmieni ustawień. Można dzięki temu nie jedne kolumny uratować!

  CYFROWY MIKSER :
  Procesor może zostać również użyty jako cyfrowy mikser. Urządzenie posiada nawet przełączanie poziomów wejść, pomiędzy sygnałami liniowymi, czy mikrofonowymi! Na dodatek umożliwia włączenia zasilania phantom do mikrofonów pojemnościowych :)

  8 KOMPRESORÓW :
  Dostajesz raider techniczny zespołu i się okazuje, że wymagają ogromnej ilości kompresorów? Nie ma problemu! Wystarczy odpowiednio "ułożyć" procesor i zyskać w ten sposób 8 kompresorów, które możemy wpiąć w inserty konsolety. A może brakuje Ci korektorów tercjowych na tory odsłuchowe? 5s i dysponujesz tym, co potrzebujesz, w dodatku nie byle jakiej firmy BSS.

  [Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory [Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory [Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory [Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory
  Możliwości jego zastosowania są wprost nieograniczone! To jak go wykorzystasz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

  Zapraszam również na moje pozostałe aukcje!

  Więcej informacji o sprzęcie, oprogramowanie pod windows 7 jak i windows xp dostępne na stronie producenta pod adresem :
  http://bssaudio.com/en/products/sw9088iis--2

  [Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory [Sprzedam] Procesor dźwięku DSP firmy BSS 8in/8out Soundweb kompresory korektory  Wersja ii różni się jedynie odrobinę szybszym procesorem, umożliwiającym użycie więcej ilości modułów jednocześnie.
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • Nazwa.pl