Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZMYWARKA WHIRLPOOL ADG 7500/1 - nieprawidłowe działanie

07 Wrz 2014 11:06 1719 5
  • Poziom 7  
    Witam

Proszę o pomoc w zlokalizowaniu problemu w zmywarce Whirlpool ADG 7500/1 który polega na tym że na jakimkolwiek programie zmywarka zaczyna poprawnie tzn słyszę cały czas obracające się ramie z wodą a po pewnym czasie ramie robi jakby pół obrotu i staje przy czym dodaje odgłos piszczenia, mija ok 10 sekund i pół obrotu może mniej i pisk i tak przez ok 6 godzin tyle mniej więcej trwa cały program nie zależnie od innego wyboru.

Pozdrawiam
  • Poziom 37  
    Może pompa myjąca się zaciera, ciśnienie od niej powoduje obracanie się ramion myjących.
  • Poziom 7  
    ale jak to stwierdzić szczególnie w warunkach domowych i co mogę z tym zrobic
  • Poziom 7  
    Czy jest ktoś kto mógłby polecić osobę do naprawy zmywarki Whirpool ADG 7500/1 z Warszawy (Bemowo) , potrzebuje osoby znającej sie na rzeczy zważając na fakt iż były inne awarie i trzech rożnych mianujacych fachowcow pobrali opłatę za dojazd i wyszli bez naprawy.
    Z góry bardzo dziękuje za pomoc
  • Poziom 13  
    Witam . Ile razy miga dioda , to nam pomoże określić wadę . Pozdrawiam.
  • Poziom 7  
    Zmywarka jest zabudowana i ma prosty panel od lewej przycisk główny kolejno oznaczenia programów i po prawej przycisk wyboru programu wyświetlacz i przycisk start, podczas cyklu sprawdziłam czy swieci sie inny komunikat ale zawsze to jest program który wybrałam nic podejrzanego, wiec nie bardzo wiem o jaka chodzi diodę.