Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Disk boot failure - Po bluescreenie wy陰czy這 mi komputer.

07 Wrz 2014 15:35 744 9
  • Poziom 2  
    Witam, gdy siedzia貫m sobie na Facebooku nagle wywali這 mi bluescreena poczekalem ale po chwili wy陰czy這 mi komputer, uruchomi貫m go ponownie i do嗆 znany komunikat : Disk boot failure [...]. Na pocz徠ku my郵a貫m, 瞠 poluzowa si jaki kabel czy co wi璚 od陰czy貫m i pod陰czy貫m kabel SATA i zasilaj帷y. Ale komunikat wyskakiwa nadal i nie wiem czy dysk si zepsu czy to mo瞠 kable cho kable niedawno wymienia貫m. Prosi豚ym o pomoc i czy da si odzyska dane bo s one dla mnie bardzo wa積e. Aha, co do naprawiania tego z u篡ciem stacji dysk闚. Moja stacja dysk闚 nie dzia豉 i je瞠li mo積a by這by jako inaczej to naprawi to by豚ym wdzi璚zny za pomoc. Pozdrawiam!

Je瞠li to z造 dzia to najmocniej przepraszam.
  • Poziom 12  
    Jakiego u篡wasz komputera? PC czy laptop.
    Je瞠li laptop to jaki?
  • Poziom 2  
    U篡wam PC, dysk to WD 300GB.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Zapewne posiadasz system windows 8 lub 8.1.
    Je瞠li masz mo磧iwo嗆 pod陰czenia dysku pod inny komputer to go pod陰cz i kieruj si tym poradnikiem.
    Je瞠li nie pomo瞠 to nie mam poj璚ia co to mo瞠 by.
    Tego typu b喚dy z mojego do鈍iadczenia pojawiaj si cz瘰to po nieumiej皻nym grzebaniu w Sony VAIO.
  • Poziom 2  
    Spr鏏uj, co do Win. Mam XP i nigdy nie mia貫m problem闚 z dyskiem. Dzi瘯i ale czekam na jakie inne odpowiedzi.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Wstaw SMART dysku. Nie u篡waj CHKDSK p鏦i nie masz pewno軼i, 瞠 dysk jest w pe軟i sprawny.
  • Poziom 2  
    Mog u篡 Mhdd?
    Bo nie wiem jakiego programu u篡.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Mo瞠sz uzy i MHDD.
  • Poziom 43  
    A nie wypada這by zacz望 od sprawdzenia priorytet闚 bootowania w BIOS-ie i dopiero potem zajmowa si innymi elementami?

MrManTga - zasady dotycz帷e "zawarto軼i" postu otwieraj帷ego s zdefiniowane i sugerowa豚ym by si do nich stosowa.