Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ariva 250 combo - jak wgrać emu

08 Wrz 2014 13:05 3804 7
  • Poziom 8  
    Witam jestem w temacie zielony więc potrzebuje pomocy przy wgraniu jakiegoś emulatora na ferguson ariva 250 hd combo. Jakie oprogramowanie powinno znajdować się w tunerze i jakiego programu użyć do wgrywania emu, no i podstawowa sprawa skąd wziąć oprogramowanie i emulator. Obecnie tuner leci na sofcie w wersji v1.26B5 (jest to soft edukacyjny) wgranym programem do wgrywania softu ze strony fergusona poprzez kabel rs 232. Dodam jeszcze, że tuner jest podpięty pod livebox 2.0 a w czytniku siedzi karta cameleon po c+.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Ty naprawde jesteś zielony. Masz soft jakiego szukasz a wgrywa się go z pendrive'a
    a nie przez RS.. Soft emu, edukacyjny ma oznaczenie np. v1.26B5_patch. a w info o oprogramowaniu ma Version : V1.26B5*
  • Poziom 8  
    Czyli sprawę wgrywania softu mam już rozwiązaną. Co do wgrywania przez rs to na stronie fergusona radzili by wgrywać soft po rs więc tak robiłem dotychczas. Może mi jeszcze ktoś podpowie jak ustawić w moim sprzęcie cccam z livebox 2.0 tak by działał jako klient.
  • Poziom 35  
    Klient czego/kogo?
  • Poziom 8  
    Klient w sieci domowej cccam ewentualnie ,ogą być ustawienia pod mgcamd.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    W pobranym pliku z softem po wypakowaniu masz opisy co i jak. Tak jest w każdym pliku z softem do Ariv więc tylko czytać..
  • Poziom 8  
    Soft po wgraniu od razu usunąłem ale jak go pobiorę jeszcze raz to sprawdzę co i jak. Pamiętam, że było tam kilka plików pdf więc dziękuję za podpowiedź. Jakby ktoś miałcoś jeszcze do dodania to proszę się nie krępować czekam na kolejne pomocne posty.
  • Poziom 8  
    LeDy w prosty sposób mi pomogłeś i to nie raz dzięki wielkie.