Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smartfon MyPhone CUBE w abonamencie PLAY - blokady i ograniczenia

radekklim12 08 Wrz 2014 15:26 3591 4
  • #1 08 Wrz 2014 15:26
    radekklim12
    Poziom 6  

Witam. 2 moje tematy dotyczace tego problemu wyladowaly juz w koszu. Nie wiem co chcecie ukryc przez to? Mysle ze teraz nazwa tematu nie bedzie kolidowac z regulaminem.

Wiec tak: Czy jak wezme telefon (smartfon) z systemem android w abonamencie PLAY to bede mial zablokowane takie funkcje jak:

- Zmiana tapety
    - Debugowanie USB
    - Instalowanie aplikacji z nieznanych zrodel

To dla mnie bardzo wazne, poniewaz w tym tygodniu wezme ten abonament jesli te funkcje nie beda zablokowane. Prosze o pomoc ;)

-1 4
  • #2 08 Wrz 2014 15:37
    tino2003
    Admin grupy GSM

radekklim12 napisał:
    Witam. 2 moje tematy dotyczace tego problemu wyladowaly juz w koszu. Nie wiem co chcecie ukryc przez to? Mysle ze teraz nazwa tematu nie bedzie kolidowac z regulaminem.

Chcemy ukryć tematy które nie mają poprawnego tytułu a co za tym idzie są sprzeczne z regulaminem forum.

Temat udało się widzę napisać poprawny to jeszcze proszę o poprawienie pisowni!

1
  • #3 08 Wrz 2014 16:48
    radekklim12
    Poziom 6  

Ale gdzie sa bledy?? Nie mam Polskich znakow jak cos ;/ Mimo to staram sie pisac bardzo poprawnie. Wg. mnie nie popelnilem zadnego bledu ortograficznego ani interpunkcyjnego :)

1
  • #5 28 Lis 2014 21:23
    Keniczek
    Poziom 2  

Debugowanie podobnie jak wszystkie opcje programistyczne będzie ukryte ale to raczej sprawka Androida, a nie złośliwość Play. Natomiast odblokowanie jest (odkryce) jest banalne. Trzeba wejść w Opcje\Informacje o telefonie\ i siedem razy kliknąć w "Numer wersji". Zmieniać tapety i instalować apki można dowolnie.

2