Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezprzewodowy telefon stacjonarny z 2 słuchawkami do 150zł

09 Wrz 2014 21:23 3189 9
 • Poziom 7  
  Witam, chciałbym kupić telefon bezprzewodowy z dwoma słuchawkami do 150zł, myślałem nad jakimś modelem z Panasonica ale na który model najlepiej się zdecydować? Telefon będzie podłączony do standardowego kabla telefonicznego z Orange. Chciałbym żeby telefon wyświetlał przychodzące numery, jakie jeszcze bajery może mieć telefon w tej cenie?
 • Pomocny dla użytkowników
  Na znanym portalu aukcyjnym jest "Gigaset A120 DUO" za jedyne 79 zł. Nie musisz się spieszyć, bo jest ich tam całe mnóstwo w tej cenie.
  Są też nieco droższe, np. Gigaset AS185 (za 89 zł) czy Gigaset A220A (za 90 zł). Oczywiście wszystkie mają po dwie słuchawki. Ten ostatni nawet ma sekretarkę.
  Patrzyłem tylko na telefony Siemensa. Z pewnością są jeszcze inne ale Siemens to dobra firma.
 • Poziom 7  
  Właśnie się zastanawiałem czy by czasem nie wybrać Panasonica, aktualnie mam już od 6 lat ich telefon i oprócz tego że co pół roku muszę czyścić klawiaturę to nadal jest to bardzo dobry telefon.

  Są jeszcze jakieś różnice między Siemensem a Panasoniciem? Oprócz tego że Panasonic jest znacznie droższy :)
 • Pomocny dla użytkowników
  Panasonic to też dobra marka. Faktycznie są droższe. Najtańszy z dwiema słuchawkami kosztuje 139,99zł. Chodzi o KX-TG2512PDM. Osobiście wolę panasonica. Trudno mi to jednak uzasadnić. Może jest przyjemniejszy w obsłudze, chociaż sam dawno nie mam w domu telefonu bezprzewodowego.
 • Poziom 27  
  Z moich spostrzeżeń w tanich modelach Gigaseta serii A1xx i 2xx klienci narzekają na ciche dzwonki i małe wyświetlacze. Dodatkowo specyfika obsługi. Czasami trudno się przesiąść, szczególnie problem dotyczy osób starszych, z Panasonica na Gigaseta.
  RP
 • Poziom 7  
  Cichy dzwonek może rzeczywiście być problemem, w takim razie wybiorę Panasonica dzięki :)

  Można Wam jakoś podziękować na forum za pomoc?
 • Poziom 36  
 • Poziom 7  
  Jeszcze takie pytanie co do tego Panasonica, jeszcze go nie kupiłem i zastanawiam się, bo moja mama bardzo dużo rozmawia przez telefon, niestety kiedy rozmawia bardzo często jej makijaż wchodzi między klawisze i aktualnie kiedy ścieżki na płytce są już wytarte bardzo często trzeba rozbierać i czyścić telefon. I tu rodzi się pytanie czy w tym Panasonicu można podłączyć słuchawki i rozmawiać przez słuchawki bądź headset?
 • Poziom 27  
  Z gniazdem słuchawek nagłownych będą modele serii 55xx( raczej już nie kupisz ale model bardzo dobry ), 75xx, 85xx ( kolorowy wyświetlacz też już chyba nie do kupienia) i 86xx.
  Jest też nowy KX-TGE210 ale też do najtańszych nie należy. Wszystkie powyższe telefony występują tylko w wersji jednosłuchawkowej. Można dokupić dodatkową słuchawkę do rozbudowy.
  Jeśli to gniazdo jest konieczne można kupić model tańszy np. KX-TG2511 i do niego dokupić dodatkową słuchawkę np. KX-TGA551.
  Oczywiście wszystkie wymienione modele mają system głośnomówiący więc można rozmawiać bez konieczności trzymania słuchawki przy uchu.
  RP