Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przeka幡iki nadzorczeRelpol przeka幡iki nadzorcze
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Skoda Octavia 2 - Dodatkowe odoci璚ie zap這nu 1.6 Mpi.

09 Wrz 2014 23:17 3354 19
  • Poziom 33  
    Witam.
    W mojej skodzie Octavii 2 z 2008 planuje za這瞠nie odci璚ia zap這nu na sterowniku kd2006 wyci庵ni皻ym z poprzedniego auta kt鏎e posz這 do kasacji. Teraz moje pytanie na kt鏎y obw鏚 najlepiej za這篡. Na pomp paliwa odpada bo jest LPG (chce mie mo磧iwo嗆 awaryjnego odpalenia na LPG). My郵a貫m nad odci璚iem obwodu bezpiecznika 1 zasilaj帷ego ECU. Wszelki wskaz闚ki mile widziane.
  • Relpol przeka幡iki nadzorczeRelpol przeka幡iki nadzorcze
  • Poziom 28  
    Witam jak odetniesz ECU do nawet na gazie nie odpalisz awaryjnie.Zb璠na kombinacja albo pali albo nie, taka jest istota zabezpieczenia pojazdu przez stworzone do tego urz康zenia.Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    Kolega mnie nie zrozumia. Zabezpieczenie ma uniemo磧iwi odpalenie ca趾owicie (bez jego dezaktywacji breloczkiem). Pisz帷 awaryjne odpalenie na gazie mia貫m na my郵i odpalenie od razu na LPG z pomini璚iem pracy na benzynie. Wiem 瞠 zak豉daj odci璚ie pompy paliwa ale wtedy mo積a obej嗆 to zabezpieczenie prze odpalenie na LPG i aby zabezpieczenia mia這 sens trzeba tak mo磧iwo嗆 zdezaktywowa w sterowniku LPG a ja tego nie chce robi. Zreszt mia貫m taki przypadek w Oplu Combo gdzie zgubi豉 si fabryczna pestka immobilisera a auto i tak odpala這 na gazie i normalnie je寮zi這.
  • Poziom 28  
    Witam w takim razie proponuj odci璚ie zasilania przeka積ika K67 po +15, przeka積ik w skrzynce, prawa strona pod mask lub pin2 ( 鈔odkowy) na cewce Wn.Pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

Odnosz si do silnika 1.6 bo nie poda貫 roku i silnika
  • Relpol przeka幡iki nadzorczeRelpol przeka幡iki nadzorcze
  • Pomocny post
    U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 33  
    Silnik poda貫m 1.6 Mpi 2008r. Dzi瘯i za upewnienie co do linii z bezpiecznika 1.
  • Poziom 20  
    guard10 napisa:
    .... lub pin2 ( 鈔odkowy) na cewce Wn.

Rewelacyjna rada.
    Co b璠zie i si zapomni :?:
    Zaleje 鈍iece. :!:
  • Poziom 33  
    Akurat o zapomnieniu nie ma mowy bo montuje kd2006 a tam od blokowanie odbywa si automatycznie bez wciskania przycisk闚. Po prostu jak si wsi康zie to 豉pie sygna z breloczka i odblokowuje system (tak naprawd to go nie odcina bo normalnie jest za陰czony).
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 33  
    Tylko 瞠 Kd2006 ju mia貫m (wyci庵ni皻e ze skasowanego auta). Jak trzeba to mo積a przeka幡ikiem dorobi tyle obwod闚 ile potrzeba. Najwa積iejsza funkcja to taka 瞠 nie musz przyk豉da nigdzie breloczka wystarczy 瞠 jest przypi皻y do kluczyk闚 i tyle. Lepiej nawet mie go w kieszeni bo jak kto cie wyci庵nie z auta to komunikacja z breloczkiem zostanie przerwana i zatrzyma auto. Fakt baterie trzeba wymienia ale wymiana co 3 miesi帷e nie jest taka straszna. Ju si przyzwyczai貫m.
  • Poziom 33  
    Blokad rozrusznika za szybko mo積a obej嗆. Wystarczy na pych odpali co nie jest trudne. A znalezienie kt鏎y obw鏚/obwody jest odci皻y zajmuje troch czasu.
  • Poziom 14  
    Jak wyra幡ie jest napisane rozrusznik wraz z cewka itd. Tak瞠 mo瞠sz sobie pcha nawet do cz瘰tochowy autko.i ci ni odpali. A potencjalny z這dziej napewno b璠zie pchal samoch鏚.. Yhhyymmm
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 20  
    Nie elektromagnes tylko cewka zap這nowa...
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 33  
    B陰d akurat mi nie przeszkadza bo zostanie tylko w pami璚i. Blokada b璠zie si rozbraja豉 automatycznie ,wi璚 przypadk闚 kiedy zostanie nierozbrojona b璠zie bardzo ma這 (chyba jak padnie bateria jedynie i przy pr鏏ie kradzie篡 ).
  • Poziom 14  
    Je瞠li twoja wiedz ni obejmuje tego 寬 mo積a za這篡 2 odci璚ia. Na rozrusznik i na cweke ewentualnie mo積a na pompke na wtryski. i wyobra sobie 寬 z jednego wy陰czenika . Ale je郵i ni robi si przy tym tylko czyta gdzie i wymy郵a to nazwa cewka odrazu przy tym temacie kojarzyc powinna si jednoznacznie
  • Poziom 43  
    Blokuj 2 obwody ,jak jest pr鏏a odpalenia bez rozbrojenia immo zr鏏 tak aby na rozruszniku dzia豉 te klakson.
  • Poziom 33  
    Dobry pomys z klaksonem. Na razie immo za這穎ne wst瘼nie dzia豉. Szukam dok豉dnych schemat闚 ,a konkretnie okablowanie Borentza. Poszukuje kabli do wpi璚ia si w kierunkowskazy (klakson te by m鏬 by) no i sygna逝 otwarcia drzwi pod kierownic.