Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odlamany przycisk power w tablecie

10 Wrz 2014 09:21 1842 2
  • Poziom 1  
    Witajcie,
    posiadam tablet Goclever kupiony za jakieś 300 zł. Kupił go tata, potrzebował do pracy na wyjazd. Jak juz wrócił to oddał mi go. Pewnej nocy spadł mi z łóżka, ok 30 cm. Rano go podniosła, guzik power był wciśnięty, przestało działać gniazdo USB i brak dźwięku... otworzyliśmy tablet żeby jakoś ten guzik wyjąć i okazało się ze cały przycisk jest odlamany a do tego w kilku drobiu takich kawałkach. Początkowo miałam sposób na niego taki by nie dopuścić do jego wyłączenia a odblokować poprzez wlozenie/wyjęcie ładowarki (o dziwo to gniazdo dziala). Niestety wracając od rodziców nie miałam możliwości podłączenia go do ładowarki i po powrocie do siebie okazało się ze tablet się wyłączył. Moje pytanie brzmi czy da się to jakoś obejść, jeśli nie, czy jest sens to naprawiać. Nie zależy mi na dźwięku choć tu tylko kabelki się oderwały i trzeba przylutowac, chodzi o ten nieszczęsny włącznik i ew. USB. Nie chciałabym za to płacić majątku patrząc na fakt ile urządzenie kosztowało.
    Pozdrawiam i liczę na wskazówki :)
  • Poziom 23  
    Można zmontować jakiś włącznik zewnętrzny i przylutować odpowiednio.
  • Poziom 43  
    TyPeczek napisał:
    Można zmontować jakiś włącznik zewnętrzny i przylutować odpowiednio.

Nie ma co kombinować, dostępne są w sprzedaży microswitche, takie jak oryginał.
    Naprawa powinna kosztować około 60-80zł.