Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia Lumia 520 - Kopiowanie kontaktów z telefonu spowrotem na kartę sim

10 Wrz 2014 15:57 56247 4
  • Poziom 16  
    Jak skopiować kontakty z Noki Lumi 520 z powrotem na kartę sim, bo nie widzę nigdzie takiej opcji . Jest tylko "importuj kontakty z karty sim" ? Czy da się to zrobić jakimś programem ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Z tego co ja wiem kontakty są zapisywane na "Hotmail". Próbowałeś tam "pogrzebać"?
  • Poziom 12  
    Udało ci się zgrać kontakty na sim? Chory telefon a raczej system. Kontaktów nie można zapisać na sim. Nie znam hasła do konta microsoft i nie mam możliwości odzyskania. Jedyne co to muszę zresetować telefon = stracić wszystkie kontakty. Masakra
  • Poziom 10  
    Ja odzyskałem hasło od microsoft. Też miałem z tym problem, ale jakoś dało radę.
  • Poziom 2  
    W mojej lumi 520 nie było możliwości skopiowania kontaktór na inny telefon do czasu Gdy w nowym telefonie Hiuwawey znalazłem opcje "Importuj kontatkty z innego użądzenia" W ciągu 10 sekund sparowałem oba telefony i pobrane zostały kontakty, które odrazu pojawiły się w ksiązce tel. nowego fona. Windows fon okazał się zabawką dla dzieci. Dopiero Android pokazał klase.