Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Lumia 520 - Kopiowanie kontaktów z telefonu spowrotem na kartę sim

10 Sep 2014 15:57 58200 4
  • Level 16  
    Jak skopiować kontakty z Noki Lumi 520 z powrotem na kartę sim, bo nie widzę nigdzie takiej opcji . Jest tylko "importuj kontakty z karty sim" ? Czy da się to zrobić jakimś programem ?
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    Z tego co ja wiem kontakty są zapisywane na "Hotmail". Próbowałeś tam "pogrzebać"?
  • Level 12  
    Udało ci się zgrać kontakty na sim? Chory telefon a raczej system. Kontaktów nie można zapisać na sim. Nie znam hasła do konta microsoft i nie mam możliwości odzyskania. Jedyne co to muszę zresetować telefon = stracić wszystkie kontakty. Masakra
  • Level 10  
    Ja odzyskałem hasło od microsoft. Też miałem z tym problem, ale jakoś dało radę.
  • Level 2  
    W mojej lumi 520 nie było możliwości skopiowania kontaktór na inny telefon do czasu Gdy w nowym telefonie Hiuwawey znalazłem opcje "Importuj kontatkty z innego użądzenia" W ciągu 10 sekund sparowałem oba telefony i pobrane zostały kontakty, które odrazu pojawiły się w ksiązce tel. nowego fona. Windows fon okazał się zabawką dla dzieci. Dopiero Android pokazał klase.