Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CISCO EPC3925 - Zaawansowane ustawienia routera Cisco EPC3925 w Multimedii.

10 Wrz 2014 21:55 3204 5
  • Poziom 8  
    Witam,

na początku powiem że internet u mnie działa i ma się dobrze. Dostawcą usługi jest multimedia polska. Chciałbym jednak dodać kilka ustawień Quality of Service dla mojego internetu (przykładowo blokada niektórych portów itd.). Jak to skonfigurować ? Mam problemy już przy samym "wejściu na router". Adres 192.168.0.1 nie działa, wpisany w przeglądarce daje komunikat strona nie istnieje. Tak samo jest jak wpisuję w przeglądarce adres bramy domyślnej uzyskany z ipconfig.

Dotychczasowe ustawienia internetu wprowadzałem poprzez stronę mm.pl. Jednak tam można wprowadzić tylko same podstawy. Jak dobrać się do zaawansowanych ustawień?

Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 8  
    Czyli nie da się wejść na router? Nic się nie da zrobić? U mnie problem jest już wcześniej bo nie mogę nawet zobaczyć panelu logowania o co dopiero pól do wpisania nazwy użytkownika i hasła.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Grieves napisał:
    Czyli nie da się wejść na router? Nic się nie da zrobić?

Dzwonić do operatora, ale czy to coś da.....?.
  • Poziom 8  
    A cała wiedza z sieci? Myślę że przy odrobinie umiejętności (ja niestety jestem tylko po podstawowym kursie cisco CCNA) da się to obejść...
  • Specjalista Sieci, Internet
    Gdyby było to możliwe, to byś tego tematu nie zakładał - prawda? ;) , bo byś odpowiednie info w sieci znalazł.
    Poza tym, hasło, konfig "siedzi" na CMTSie.
    Niektórym się kiedyś udało wejść w ustawienia, kiedy kabel sygnałowy był od modemu odłączony, tylko, że, po podłączeniu kabla z powrotem, modemorouter się resetował i pobierał konfiga z CMTSa i wszystko wracało do stanu poprzedniego.