Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CISCO EPC3925 - Zaawansowane ustawienia routera Cisco EPC3925 w Multimedii.

10 Sep 2014 21:55 3840 5
 • Level 8  
  Witam,

  na początku powiem że internet u mnie działa i ma się dobrze. Dostawcą usługi jest multimedia polska. Chciałbym jednak dodać kilka ustawień Quality of Service dla mojego internetu (przykładowo blokada niektórych portów itd.). Jak to skonfigurować ? Mam problemy już przy samym "wejściu na router". Adres 192.168.0.1 nie działa, wpisany w przeglądarce daje komunikat strona nie istnieje. Tak samo jest jak wpisuję w przeglądarce adres bramy domyślnej uzyskany z ipconfig.

  Dotychczasowe ustawienia internetu wprowadzałem poprzez stronę mm.pl. Jednak tam można wprowadzić tylko same podstawy. Jak dobrać się do zaawansowanych ustawień?

  Z góry dziękuję za pomoc.
 • Level 8  
  Czyli nie da się wejść na router? Nic się nie da zrobić? U mnie problem jest już wcześniej bo nie mogę nawet zobaczyć panelu logowania o co dopiero pól do wpisania nazwy użytkownika i hasła.
 • Network and Internet specialist
  Grieves wrote:
  Czyli nie da się wejść na router? Nic się nie da zrobić?

  Dzwonić do operatora, ale czy to coś da.....?.
 • Level 8  
  A cała wiedza z sieci? Myślę że przy odrobinie umiejętności (ja niestety jestem tylko po podstawowym kursie cisco CCNA) da się to obejść...
 • Network and Internet specialist
  Gdyby było to możliwe, to byś tego tematu nie zakładał - prawda? ;) , bo byś odpowiednie info w sieci znalazł.
  Poza tym, hasło, konfig "siedzi" na CMTSie.
  Niektórym się kiedyś udało wejść w ustawienia, kiedy kabel sygnałowy był od modemu odłączony, tylko, że, po podłączeniu kabla z powrotem, modemorouter się resetował i pobierał konfiga z CMTSa i wszystko wracało do stanu poprzedniego.