Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra 1,7 '92 TD problem z prądem

28 Apr 2005 17:19 1180 4
  • Level 2  
    Juz trzy razy naprawiałam moje autko i jakoś ciągle pojawia się ten sam problem-problem z "prądem"-w trakcie jazdy zaczynają powoli spadać wskazówki (obroty silnika, prędkoćś, woda, paliwo) wtedy oczywiście ładowanie-wiadomo alternator. Po naprawie problem ponownie się pojawia-pierwszy symptom- np. obrotomierz nie działa prawidłowo-wskzówka trzyma się na 1 chociaż gazując zmienia się obroty silnika- czsami fiksują pozostałe wskaźniki. Ostatnio znowu wszystkie wskazówki zaczęły opadać, ale po chwili gazowania wskakiwały na swoje miejsce i po ponownym uruchomieniu silnika problem się nie pojawiał. Teraz chwilowo jest spokój, ale mam stracha jechać tym autem gdziekolwiek. Może ktoś już miał podobny problem-prosze o pomoc-z góry dziękuję.
  • User removed account  
  • Level 2  
    Dzięki za poradę ale wymiana alternatora nic nie pomogła-był to alternator regenerowany, to fakt, ale przecież teoretycznie powinno być OK-niestety problem wciąż istnieje...
  • Level 11  
    Wymieniłem akumulator i wszystko gra miałem identyczne objawy aku dawał czasami zwarcie