Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kabel USB do mikrofonu USB bardzo łatwo z niego wypada - M-Audio Producer USB

htz 11 Sep 2014 18:23 1872 4
    htz
    Level 2  
    Posiadam mikrofon USB - M-Audio Producer USB, lecz ostatnio mam z nim pewien problem:
    gdy podłączam pod niego kabel USB (USB B do mikrofonu, USB A do komputera) wystarczy lekkie potrząśnięcie mikrofonem, dotknięcie statywu, praktycznie jakikolwiek, nawet minimalny wstrząs, aby kabel "wyślizgnąl się" z mikrofonu i wypadł na ziemię.
    Gdy przytrzymuję ręką kabel w mikrofonie i testuję jego działanie na komputerze, działa bez problemu. Wydaje mi się, że jest to wina wykrzywionych drucików w mikrofonie i pytanie - jak i co mam zrobić samemu, oddać do serwisu, czy jest to już nie do naprawienia? Czy jest możliwe, że to USB B sie wyrobiło (od kabla) a nie te druciki? Kabel był dołączony do mikrofonu. Wbrew temu, co dość wyraźnie widać na zdjęciu mikrofon byl szanowany, to raczej wina lampy błyskowej.
    Dzięki za pomoc, nadmienię że jestem tu nowy i mam nadzieję, że nie złamałem nigdzie regulaminu.

• Helpful post
    Mleczyk89
    Level 34  
    Kolega porówna zdjęcia gniazda a odpowiedź sama się nasunie.

Uszkodzone gniazdo w mikrofonie, brak plastikowego wkładu na środku gniazda.

htz
    Level 2  
    :O Faktycznie... jest szansa naprawy gniazda?
    dzięki za odpowiedź
    Mleczyk89
    Level 34  
    Zostaje raczej tylko wymiana.