Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer MS2264 - Po zainstalowaniu Windowsa 7 restart i czarny ekran z migającym ku

cienias1986 11 Wrz 2014 21:19 1086 5
  • #1 11 Wrz 2014 21:19
    cienias1986
    Poziom 9  

Witam posiadam laptopa acer MS2264 zainstalowałem na nim windowsa 7 ultimate z pendriva (przed instalacją w biosie ustawiłem żeby HDD USB było jako pierwsze czytane).
    Po instalacji zainstalowałem antyvirusa oraz kilka podstawowych programów. Restartując laptopa w biosie przywróciłem ustawienia fabryczne. Po restarcie ładuje się bios, a następnie pojawia się czarny ekran z migającym kursorem.
    Co robić w takim przypadku ?
    Przy starcie laptopa wcisnąłem F12 i wybrałem dysk uruchomiło się co to może być ?
    Dodam że było to jednorazowe takie uruchomienie ... nadal czarny ekran z migającym kursorem.

0 5
  • #2 12 Wrz 2014 14:51
    ValValiantThor
    Poziom 33  

Po instalacji systemu i restarcie zrobiłeś reset Biosu? Dlaczego? Widocznie reset Biosu jakoś wpłynął na to.

Przydałby się też SMART dysku.

0
  • #3 12 Wrz 2014 16:09
    cienias1986
    Poziom 9  

Tak jak wczesniej pisałem Bios się ładuje i od razu mam czarny ekran z migającym kursorem. Próbowałem wciskać różne klawisze zero reakcji. Laptop w ogóle mi nie ładuje windowsa. Macie jakies pomysły co to może być ?
    Z góry dzięki.
    Smart dysku
    Acer MS2264 - Po zainstalowaniu Windowsa 7 restart i czarny ekran z migającym ku

0
  • #4 14 Wrz 2014 19:17
    cienias1986
    Poziom 9  

napisze mi ktoś co oznaczają te dwa błędy czy to cos poważnego ?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo