Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaguar XF 2013 - Zmiana nawigacji z USA na Europę.

11 Wrz 2014 21:49 2976 7
  • Poziom 6  
    Dzień dobry, ostatnio sprowadziłem Jaguara XF 2013 z USA.
    Posiada on tylko obszar Stanów Zjednoczonych w nawigacji. Chciałbym mieć mapę Europy - tu pojawia się moje pytanie:
    Jak wgrać mapę Europy w nawigacji do mojego XF'a? Ewentualnie gdzie ją zakupić?
    Pytałem wielu ludzi, a nawet oficjalnego dealera, lecz ten także nie posiada wiedzy na ten temat.
    Przeszukałem internet. Podobno nawigację wgrywa się za pomocą pendrivea, a nie za pomocą płytki CD, tak, jak w starszych modelach.

• Poziom 43  
    Kolego, może na początek podaj model radia które tym wszystkim zawiaduje, wtedy będzie można myśleć dalej.
  • Poziom 6  
    sosarek napisał:
    Kolego, może na początek podaj model radia które tym wszystkim zawiaduje, wtedy będzie można myśleć dalej.

Radia? Czyli? Nie wiem co masz na myśli.
  • Poziom 6  
    sosarek napisał:
    System multimedialny w aucie ma chyba jakąś nazwę i model, prawda?

SIRIUS Satellite Radio
    Jeszcze było napisane na liście Ice Radio iBOC
    Navigation map NAS
  • Poziom 12  
    Mapy obszarów są umieszczone na dysku twardym w aucie.
    Aktualizacji dokonuje się przez podłączenie (w zależności od wersji ) zewnętrznego dysku lub pendriva , do kupienia w Navteq, producenta oprogramowania.
    Przy zakupie należy podać vin auta, a że zapisany w nim jest rynek USA ,dostarczone mapy też będą na tamten .
    Oficjalnie nie ma możliwości.
    Radio nie ma nic do tego.
    Częstotliwości radia ( parzyste ) też są zapisane na HDD.
  • Poziom 12  
    zapraszam Cie na priv jestem w stanie Ci pomóc jak jeszcze nie sobie nie poradziłeś.
  • Poziom 1  
    cześć
    Mam problem już omawiany naforum. Dotyczy nazwigacji w sprowadzonym z usa jaguarze xf 2013. Mam na nawigacji (twardy dysk) tylko mapy usa jak dograć europę. Czy ktoś może w tym pomóc ?