Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500

12 Wrz 2014 19:47 19308 9
  • Poziom 10  
    Witam, czy to oryginalny Samsung Galaxy S4 GT-I9500? Kupiony był w Japonii. Ale nie wiem czy na pewno oryginał. Nie chce zakupić bubla.
    Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500 Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500 Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500
  • Poziom 18  
    Według mnie to oryginał . Jak coś poproś o zdjęcie nalepki telefonu wraz z IMEI .
  • Poziom 31  
    Trochę mnie dziwią takie tematy, przecież wystarczy włączyć telefon i widać co to jest, chociaż ostatnio miałem klienta-młody łeb, w jednym ręku oryginał S4, w drugim S4 chińszczyzna i pyta się czy coś z tym telefonem jest nie tak bo znajomy chce mu go sprzedać ze 400zł, obydwa włączone, jeden Amoled drugi świecił jak kalkulator, przy nawet najmniejszym kątem wyświetlacz praktycznie nieczytelny a on nie widzi różnicy. Więc kolego nie rób zdjęć obudowy czy pudełka bo tym na ogół podróbki się nie różnią od oryginałów-taka zasada, ma wyglądać jak oryginał, prosimy o zdjęcia nalepki z imei, włączonego telefonu, a najlepiej wpisz *#0*# i pstryknij fotkę co Ci tam się ukaże.
  • Poziom 34  
    Ze zdjęć obudowy/pudełka rzeczywiście ciężko coś powiedzieć. Jeśli rzecywiście zakupiony był w Japonii to jednak jak dla mnie coś nie tak - chyba wszystkie tamtejsze sieci działają w standardzie CDMA, po kiego grzyba ktoś miałby handlować tam telefonami GSM.
  • Poziom 10  
    Gdybym mógł obejrzeć ten telefon osobiście to bym nie pytał. A tak to fotki będę miał dopiero w niedzielę.
  • Poziom 10  
    Mam fotki tak jak prosiliście z kombinacją kodów i naklejkami. I jak czy to oryginał czy podróbka? Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500 Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500 Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500 Samsung Galaxy S4 - Oryginał czy podróbka Samsung Galaxy S4 GT-I9500
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Niestety podróbka.
  • Poziom 10  
    Jesteś pewien na 100%?
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Menu testowe zupełnie inne, obiektyw aparatu śmiesznie mały, chińskie plomby na śrubkach. Nie kupuj takich śmieci.
  • Poziom 10  
    Ok, dzięki nie kupię :) Teraz myślę nad Lenovo S820i