Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki smart tv ok 40 cali głownie dla dzieci pod bajki z internetu

icos13 13 Wrz 2014 08:04 1080 5
  • #1 13 Wrz 2014 08:04
    icos13
    Poziom 14  

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 4x5m
    2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
    3.Ile osób zasiada przed telewizorem? 3-4 os
    4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?60% wprost 2 fotele pod kątem
    5.Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6.Jak słońce świeci w pokoju? okno jest za plecami telewizora
    7.Jaki masz obecnie telewizor? brak wczoraj mój philips 21 cali dokonał żywota
    8.Co chcemy aby telewizor posiadał? dobry obraz oszczędność ale przede wszystkim funkcje smart tv skierowane pod kątem dzieci jakieś ułatwione wyszukiwanie w internecie w zasadzie ciężko mi powiedzieć bo dużo telewizorów ma różne funkcje o których nawet nie wiem .Na co warto zwrócić uwagę. Przydałoby się wifi żeby nie przeciągać kabla od routera.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? antena DVB-T, , internet,
    10.Jakie urządzenia? pendrive,
    11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? średnio 4-5 godzin
    12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? chyba mi to obojętne żeby mało było widać ślady palców wiec raczej mat
    13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ?bajki , filmy, historia
    14.Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15.Czy zamierzasz grać w gry?może kiedyś
    16.Preferencje co do marki? potrzebuje coś na już w lokalnym sklepie mam od ręki LG 39LB5800 TOSHIBA 40L5435DG PHILIPS 42PFH5609 SHARP LC42LE760 SONY KDL -40W605 PANASONIC 40AS640E
    Ewentualnie mogę się przejechać do euro rtv agd bo mam go w znośnej odległości chociaż co jest do wyboru nie wiem . Generalnie wolałbym zakup po wcześniejszym obejrzeniu tv .
    17.Preferencje co do wielkości? ok 39-42 cale
    18.Co Cię denerwuje w telewizorach? kiepski obraz, zacięcia, artefakty, itp., skomplikowane, nieintuicyjne menu, kiepskiej jakości pilot
    19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
    20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? mysle że maks 2300
    21.Czy telewizor ma mieć 3D?zbędne

• #2 13 Wrz 2014 09:20
    jacekko63
    Poziom 30  

Polecam tego Panasonica którego wymieniłeś choć to chyba 42 cale nie 40 lub LG 42LB670V.

• #4 13 Wrz 2014 20:46
    icos13
    Poziom 14  

Dziękuję za odpowiedzi. W zasadzie to nie potrzebny mi jakiś duży tv . 40-42 cale to jest to czego szukam . Jeszcze rzucił mi się w oczy samung UE40H5500 za 1650 zł. Nie wiem czy warto dokładać te 600 zł do tego panasonica. Jakieś istotne różnice pomiędzy tymi tv które przemawiają za Panasoniciem??Jak działa przeglądarka w tym TV ? Jest to pełna przeglądarka że można podrzucić jakąś klawiaturę i myszkę czy jakaś okrojona ?

• #5 14 Wrz 2014 00:56
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #6 14 Wrz 2014 10:08
    icos13
    Poziom 14  

Dziękuję LOCOLOCO zdecyduję się chyba na tego samsunga. Szału nie ma ale na moje potrzeby powinno wystarczyć. Odpaliłem dzisiaj dodatki w panasonicu tx42Ut50E ktory mają rodzice. Jakiegoś szału nie ma . You tube ma marne wyszukiwanie a w przeglądarce utknąłem na flashu którego nie można zainstalować. Z tego co kojarzę to szwagier ma nowszy model od tego samsunga i tam przyjemniejsze było menu i wyszukiwanie bajek dla dzieci .Dziękuję i pozdrawiam Wojtek
    Dziękuję za pomoc Tv kupiony w tesco . Ogólnie jak dla mnie wrażenie pozytywne. Trochę muszę go poustawiać . Pozdrawiam Temat do zamknięcia.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME