Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mazi - Prośba o opinię na temat kamer Mazi

slafwek 13 Sep 2014 08:15 4107 8
Optex
    slafwek
    Level 12  
    Witam.
    Czy ma ktoś doświadczenie z kamerami firmy mazi? Pytam dlatego że cenowo i niby parametrami są najtańsze i chciałbym wiedzieć jak sobie dają radę w różnych warunkach- dzień noc.
    Jeśli ktoś montował np IDH-31IR i może się wypowiedzieć to będę wdzięczny.
  • Optex
    mirekq
    Level 17  
    Kolego sam sobie odpowiedziałeś zadając pytanie.
    Nie słyszałem a tym MAZI.
    Ale z doświadczenia jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się "odkryć" kamery która był NAJtańsza i miała NAJgorsze parametry a jednak widziała "super"
    slafwek
    Level 12  
    Chciałem żeby wypowiedział się ktoś kto zamontował takie kamery i ma doświadczenie z tym sprzętem. Kolego mireq jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. Wiem dobrze że w tej branży jak i w innych nie zawsze cena=jakość dlatego szukam alternatywnych rozwiązań. Chyba każdy przyzna mi rację że 3Mpx za niecałe 700zł to kusząca propozycja...
  • Optex
    mirekq
    Level 17  
    Własnie 3mpix za 700zł to wcale nie jest kusząca propozycja :) Poza tym jeśli szukasz alternatywnych rozwiązań to ściągnij sobie z chin swoją partię za 3mpix nie zapłacisz więcej niż 50$ i będzie Twoje logo. To właśnie zrobiło GDE. Nie montowałem tego wynalazka bo nie mnie nie stać na eksperymenty. ;)
    slafwek
    Level 12  
    Możesz cos polecic w rozsadnych pieniądzach?
    joy
    Level 20  
    Hikvision to według mnie to samo co MAZI :) miałem po jednym z modeli na testy i menu to samo inna kolorystyka.
    slafwek
    Level 12  
    Hikvision a mazi to tak jak porównać satel i telmor.
    kolejorz1981
    Level 13  
    Mazi to 100% brend Hikvision. Tylko uwaga przy systemach IP bo jeżeli dajemy kamery Mazi to musimy też dać dvr Mazi, ponieważ Hikvision się zabezpieczył i nie będzie działać detekcja ruchu jak pomieszamy kamery IP Mazi z DVR Hika.