Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP G72 brak gniazda ladowania

13 Wrz 2014 14:04 714 4
  • Poziom 2  
    Witam, z gory przepraszam za brak polskich znakow ale pisze na francuskiej klawiaturze. Mam pytanie co do mojego hp g72, kupilem go na wyprzedarzy garazowej. Nie mial gniazda ladowania. Po otworzeniu go okazalo sie ze przewod od plyty glownej jest podlaczony jednak na koncu zamiast gniazda ladowania mam to co jest na zdjeciu- 7 przewodow polaczonych parami razem -2 czerwone, 2 czarne i 3 razem zolty brazowy i bialy. Mysle ze ktos chcial ladowac lapka na krotko. Moje pytanie brzmi czy moge go tak podlaczyc do ladowarki np. od Acera lub Toshiby bo innych nie posiadam. Moje ladowarki maja tylko + i - wiec nie jestem pewien czy nic nie spale. Dodam ze na plycie glownej przewody czerwone ida do tych samych miejsc, czarnych nie widze dokladnie bo sciezki wchodza pod gniazdo, a pozostale 3 ida do calkiem roznych miejsc. Z gory dziekuje za odpowiedz. Teraz lece do sklepu sprawdzic czy maja takie gniazda ladowania. Po powrocie bd odpisywal na ewentualne odpowiedzi / pytania. HP G72 brak gniazda ladowania
    https://obrazki.elektroda.pl/7621801700_1410609781.jpg

• Poziom 43  
    Czerwone to +, czarne to -
    Jak podłączysz te dwa to laptop ruszy.
    Pozostałe dwa to zapewne identyfikacja do ładowania.
  • Poziom 2  
    ok dzieki Marek216, ide sprawdzic, a ta identyfikacja to dokladnie co jest? Cos jakby sprawdzanie poziomu baterii?
  • Poziom 2  
    niestety lapek nie reaguje. Bede musial pokolei pomierzyc czy cos tam popalone nie jest od zwierania tych 3-ech kabelkow. Odpowiedz na zadane pytanie otrzymalem wiec temat moge uznac za zamkniety. Ewentualnie nastepne pytania co do tego laptopa zadam w osobnym poscie. Najpierw jednak zamowie gniazdo ladowania. Dzieki za pomoc.