Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Core Plus - brak reakcji na dotyk

13 Wrz 2014 18:12 5271 8
  • Poziom 7  
    W piątek odebrałam z serwisu telfon i nie działał dotyk tylko tuż przy panelu na dole, jakieś pół centymetra. Dziś telefon upadł mi z niewielkiej wysokości (ok 30 cm) i odpadła klapka i bateria. Po włączeniu nie reaguje dotyk. Myślałam, że po prostu telefon się zawiesił, ale nie pomogło wyłączenie i odłożenie na chwilę. Czy istniesze szansa, że dotyk wróci? Może coś się po prostu obluzowało, bo już po serwisie był problem i mam wrażenie, że to ma duże znaczenie... Są jakieś sposoby jak sprawdzić, czy dotyk był dobrze przymocowany?
    (wcześniej była stłuczona szybka, telefon jest normalnie użytkowany a po stłuczeniu nie było najmniejszego problemu z dotykiem).
    Proszę o pomoc i poradę!
  • Poziom 29  
    Samo się nie naprawi, do wymiany dotyk - szybka.
  • Poziom 31  
    Może być uszkodzony driver-sterownik, tak czy siak prawdopodobnie cały dotyk do wymiany.
  • Poziom 2  
    Możesz spróbować rozkręcić telefon i podociskać wszystkie taśmy do przyłączeń płyty głównej - nie jest to trudne, Samsungi rozkłada się jak klocki lego. Można posilić się różnymi wideo - poradnikami, ale musisz mieć w tym jakiekolwiek doświadczenie - możesz zepsuć bardziej niż jest teraz.
  • Poziom 29  
    Akurat core plus to dziwaczna konstrukcja, łatwo zniszczyć więc lepiej dać do naprawy komuś kto się na tym zna.
  • Poziom 7  
    Dziękuję bardzo za porady. Zamówiłam nowy dotyk, sama lepiej się za to nie biorę, elektronika mnie nienawidzi. Wie ktoś może ile może kosztować w serwisie sama wyniana?
  • Poziom 21  
    O ile ktoś podejmie się wymiany dotyku klienta - myśle że koło 50zł.
  • Poziom 1  
    Mam bardzo podobny problem u mnie tez nie dzialaja dolne przyciski i slabo lapie przy dolnych rogach. Kupilem go uzywanego 2dni temu i wtedy jeszcze wszystko dzialalo pierwszy raz zrobilo mi sie tak wczoraj ale gdzies po 15 minutach bylo juz wszystko ok (ni stad ni z owad). Telefon do tej pory mi nie spadl, dbalem o niego. Niestety nie wiem jak poprzedni wlasciciel ale wyglada na zadbanego :/ Skoro czasem dotyk wraca do normy to comoze byc przyczyna ? Telefon jak w temacie, core plus. Dzieki
  • Poziom 7  
    Ogólnie telefon wymagał wymienienia digitizera według serwisu. W praktyce chodziło tylko o to, że pod szybką był jakiś maleńki pyłek...