Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer ASPIRE V3-531 - Nie mozna zainstalować sterownika karty graficznej intela

13 Wrz 2014 19:51 1392 3
  • Poziom 7  
    Witam wszystkich proszę o podpowiedź jak przeprowadzić aktualizacje z Windows 8 do 8.1 mój komputer to ACER ASPIRE V3-531, chodzi o to że chciałbym zaktualizować wszystkie sterowniki do Win. 8.1 a po aktualizacji do 8.1 nie mogę zainstalować sterownika do karty graficznej intela "Intel(R) HD Graphics" sterownik nie pamiętam jak dokładnie nazywa się sterownik ale sprawdzę i dopisze ale wracając do tematu próbowałem zainstalować sterownik przed aktualizacją jeszcze w win.8 i po w win.8.1 i w obu przypadkach pojawia się komunikat "Mminimalne wymagania systemowe nie pozwalają na zainstalowanie tego oprogramowania" ale po aktualizacji zapomniałem zainstalować aktualizacje z Windows update a było kilka dostępnych ale się zakreciłem i przywróciłem ustawienia fabryczne wracając tym samym do win.8 i zrobię update do 8.1 jeszcze raz, ale czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać mój problem czy sterowniki instalowac jeszcze win8 czy dopiero w win.8.1 i jeszcze jedno bo też na infolini producenta daradzono mi żeby przed aktualizacja odinstalować sterownik intela do karty graficznej ale po odinstalowaniu i uruchomieniu komputera sterownik jakby instalował się na nowo i to dalej intela nie sprawdzałem wersji sterownika czy to jest ten sam czy jakiś starszy ale z tego co wiem to win.8 ma swoje czyli po deinstalacji danego sterownika powinien się zainstalować sterownik microsoftu
  • Poziom 12  
    Witaj, sterownik możesz zainstalować zarówno pod win 8 jak i 8.1, aczkolwiek nie piszesz skąd ten sterownik masz, jeśli próbujesz instalować jakiś przestarzały z płyty producenta lub ich strony to nie dziwne iż wyskakują ci takie komunikaty. Ściągnij ten ze strony Intela dla windowsa 64 bitowego IntelŸ HD Graphics Driver for Windows* 7/8/8.1 64-bit lub dla 32 bitowego IntelŸ HD Graphics Driver for Windows* 7/8/8.1 32bit i nie powinno być problemów.
  • Poziom 7  
    A przslalbys mi jeszcze raz linka do do sterownika tylko w wersji 64 bit

Dodano po 17 [minuty]:

Chyba zainstalowałem ale jakby starsza wersje niz ta która jest dostępna na stronie producenta
    9.17.10.3517 a na stronie Acer jest 10.18.10.3304

Dodano po 1 [minuty]:

A zainstalowałem ze strony intela tam jest opcja skanu systemu i taki sterownik mi znalazło do karty

Dodano po 10 [minuty]:

Zna ktoś może nowszy sterownik do karty graf. Intel(R)l HD Graphics niż ten 9.17.10.3517

Dodano po 8 [minuty]:

A jak sprawdzić jaka kartę graficzna mam żeby mieć pewność że sterownik jest odpowiedni

Dodano po 6 [minuty]:

a na stronie do której link mi przesłałeś jest chyba info. że ta wersja sterownika zawiera już tą którą zainstalowałem ale nie jestem pewien bo nie mówię płynnie po angielsku