Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralka wtrysku paliwa Fiat Punto II 2002 r 1.2 8v

28 Kwi 2005 22:09 9475 5
  • Poziom 10  
    Witam siadłą mi Centralka wtrysku paliwa Fiat Punto II 2002 r 1.2 8v byłem w serwisie i pod komputerem to im wykrylo za naprawe zawołali 1600 czyli nowa centralka, mam pytanie czy ktos mial tten problem /? ile to kosztowalo. Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Niestety, jest to częsty problem. Jak wymieniaćto tylko na nowe - tych sterowników nie da siętrwale naprawić. No i nie polecam sterownika z innego auta - nie zadziała (jest kodowany do klucza)
  • Poziom 18  
    pewnie masz uszkodzone sterowanie cewkami 1-4 lub 2-3 wyślij to ci to naprawię
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam dzis naprawił to serwis naprawa na nowe 1800zl
  • Poziom 39  
    Mam pytanko jaki przebieg miał ten samochód?
  • Poziom 11  
    Witam !
    Do PII wkladano kilka rodzaji centralek w roku 2002 zmieniono centralke z CF2 na CF3 (ilosc sond lambda) i przez pewien okres czasu byly z nimi problemy (chodzi o rocznik 2002). Przebieg ma o tyl wspolnego, ze jezeli ktos malo jezdzi to mozliwe ze mu pozniej padnie, mi padlo po jakis 50 kkm, naszczescie jeszcze na gwarancji. Fiat znalazl tam jakies problemy z centralka i rozeslal listy z zaproszeniem na upgrade softu, jakos tak sie zlozylo ze zaraz po tym upgajdzie centralka padla (zreszta nie tylko dla mnie). Jakis czas temu widzalem centralke do 8v za jakies 700 zeta na allegro.