Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedesa A klasa błąd p0600 - nie pali

otoExpert 15 Wrz 2014 08:46 2382 3
  • #1 15 Wrz 2014 08:46
    otoExpert
    Poziom 6  

Witam mam kolejny problem do rozwiązania jest to mercedes a klasa 1,4 99 rok automat - auto wjechało na Laweta i już z niej nie zjechało, auto pokazuje wszystkie oznaczone blady p0600 z różnymi modulami np. Esp , abs, licznikiem i tak jeszcze 15-Toma wyglada na to ze jest jedna usterka która powoduje błędy na 15 rożnych modułach z tym samym kodem błędu P0600 , z tego co sie orientowaliśmy może być uszkodzony moduł sam , jeśli wiecie gdzie on sie znajduje bo szukałem wszędzie i go nie znalazłem. Auto nie kręci rozrusznikiem.

Pytanie do użytkowników forum są takie:

1.Gdzie znajduje sie moduł sam w tym pojeździe ?
    2.Co uważacie od czego zacząć bo nie wiem gdzie szukać usterki błędów P0600 ?
    3.Jesli wiecie jak a klasa nie pali , nie kręci rozrusznikiem kontroli jednak świeca to co może być przyczyną?

Z góry dziękuje

• #2 15 Wrz 2014 21:06
    kacper082
    Poziom 18  

Komputer silnika jest koloru czarnego i znajduje w górnej części silnika na wprost zamka pokrywy silnika. Sprawdź to i moduł skrzyni.

• #3 15 Wrz 2014 21:29
    otoExpert
    Poziom 6  

Komputer silnika jest ale po lewej stronie silnika stojąc przed silnikiem, już wcześniej otworzyłem ta skrzynkę jest aluminiowy komputer sprawdzałem styki ale wyglądają jak nowe. Nie wiem tylko gdzie ten moduł skrzyni bo w tej skrzynce go chyba nie było.

• #4 15 Wrz 2014 22:22
    wielecki
    Poziom 20  

zainteresuj sie stroną "prądową" auta: akumulator, bezpieczniki, masa....

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME