Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel OneTouch POP C7 - Randomowe resety telefonu + dziwne kolory wyświetlacza

CabaLLero 15 Wrz 2014 13:01 2979 2
  • #1 15 Wrz 2014 13:01
    CabaLLero
    Poziom 7  

Witam!
    Mój telefon to Alcatel oneTouch pop c7. Ostatnimi czasy zaczął się zamoistnie resetować, mimo iż nie upadł oraz nic nie kombinowałem z rootowaniem etc (jedyna zmiana to jakaś mini aktualizacja w androidzie 4.2). Bateria chodzi sprawnie. Powrót do fabrycznych ustawień już robiłem. Nic się nie zmieniło.
    Dorzucam zdjęcie telefonu. Od czasu do czasu podczas randomowego resetu pojawiają się takie zniekształcenia obrazu.
    Telefon również uruchamiałem w trybie awaryjnym. Bez poprawy.
    Alcatel OneTouch POP C7 - Randomowe resety telefonu + dziwne kolory wyświetlacza

0 2
  • #2 15 Paź 2014 20:09
    rocannon85
    Poziom 1  

Wylana czesc wyswietlacza, jesli nie peknal oddaj na gwarancje i to zrobia. Mowie tutaj o przypadku, ze jest jak mowisz. W przypadku uszkodzenia mechanicznego reklamacji nie uwzglednia.

-1
  • #3 06 Wrz 2015 12:07
    Kraniec_Internetów
    Poziom 38  

@rocannon85 niestety nie ma racji.
    Miałem ten model telefonu - 2 razy te same objawy. Podobno jest to spowodowane uszkodzeniem pewnego rodzaju pamięci. Należy wymienić płytę główną.
    Warto dodać, że te restarty i błędy wyświetlacza występują wtedy, gdy telefon jest rozgrzany (ciągłymi restartami albo trzymaniem w kieszeni). Będzie coraz gorzej, więc należy go oddać do naprawy.
    Pozdrawiam.

Pisane dla potomnych :P

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo