Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Texa PolandTexa Poland
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Focus Mk2/90koni/2005r - Brak mocy kilka pytań

15 Sep 2014 18:20 1791 1
  • Level 1  
    Witam

Pierwszy raz na tym forum wierzę że znajdzie się ktoś kto pomoże.
    Problem jest dosyć złożony. Sytuacja zaczęła się na trasie przy prędkości około 140km/h. Wyskoczył komunikat z czerwonym wykrzyknikiem i auto zaczęło mulić.
    Na trasie ledwo wyciąga 120 km/h a pod górkę jest tragedia. Komputer wykazał błąd podgrzewacza paliwa. Dodam że jakiś tydzień wcześniej przypadkowo zalałem jakieś 20 litrów tego gównianego bio paliwa. Elektryk zaczął od sprawdzenia świec okazało się że dwie do wymiany. jutro wymieniam ,a przy okazji podmienię jeszcze filtr paliwa. Komunikat z czerwonym wykrzyknikiem włącza się na ciepłym silniku.
    I teraz moja prośba. Czy spotkaliście się z takim problemem. Podejrzewam turbo , filtr cząstek stałych itd ale nie mam zamiaru wydawać fortuny na wszystko po kolei.
    Pomóżcie
    Z góry dziękuję.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Texa PolandTexa Poland
  • Level 23  
    nie masz tam jakiegoś fachowca który sprawdzi parametry a nie tylko pokasuje błędy, może się zatarła geometria w turbinie inie działa we właściwym zakresie wtryski słabe albo wydajność regulatora paliwa ?????? w miechowie tanio gość regeneruje dpf i zna się na tym, jak chcesz dam ci numer na PW