Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lumia 920 - szalejący dotyk i wyszukiwarka Bing.

15 Wrz 2014 21:26 747 4
  • Poziom 26  
    Witam.
    Syn kupił wspomniany telefon z drugiej ręki. Podobno poprzedni właściciel czyścił od środka ekran. Zauważyłem niedokręconą śrubkę, minimalnie wystawała ponad obudowę. Telefon co chwila włącza wyszukiwarkę Bing, trzęsie się oraz od spodu widać świecące diody przycisków. Mlody mówi, że wystarczy założyć jakąś gumkę czy też uszczelkę. Czy warto się w to bawić? Czy też może być uszkodzony LCD bądź digitalizer? Gwarancji nie ma, dowód zakupu gdzieś zaginął, dostał cały kartonik, ze wszystkimi elementami jakie są sprzedawane.
  • Poziom 18  
    Wszystko wskazuje na dotyk.
  • Poziom 26  
    Porównałem obudowę moją i syna. U mnie napisy Nokia i przycisków są złote, u niego szare. Po ustawienu białego tła, biel jest bardzo zimna i mocna - u mnie szarobiała. Dół wyświetlacza odchylony( odklejony ) na jakiś milimetr ukazuje mocno świecące diody. Śrubki z prawej strony powinny być trzy- są dwie, i miejsce po jednej śrubce, wyraźnie uszkodzone.
    Czy może to być podróbka wyświetlacza?
  • Poziom 40  
    Może tak być. Telefon też może nie być oryginalny.
  • Poziom 26  
    Telefon oryginalny, sprawdzono po IMEI w Noki. Dotyk plastykowy, mało dokładny. Wymiana na oryginał nieopłacalna. Jutro zwracam.
    Telefon zwrócono. Faktycznie dotyk był wymieniany.